מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
אילון בן יוסף

אילון בן יוסף

מרצה בתחומים

גרפולוגיה
3 מרצים
לייף סטייל
19 מרצים
מופעים וסדנאות
46 מרצים
מרצים סלבס
75 מרצים
פנאי ובידור
26 מרצים

על המרצה

בשנים האחרונות קנה לעצמו אילון  בן יוסף, שם של מקצוען בתחומו והנו אורח קבוע בכלי התקשורת. במסגרת זו יש לו תוכנית קבועה ב"רדיו ללא הפסקה" יש לו פינה בשידורי הבוקר בערוץ 2, פינה בתוכנית "כדורגל פלוס" בערוץ 24 בה הוא מנתח כתבי יד של ספורטאים ומדורים אישיים בעיתונים "לאישה", "ראש אחד" ו"ידיעות אחרונות". לעיתים הוא אף מוזמן להופיע בבית משפט כעד מומחה.
 
אילון טוען כי לכל אדם יש כתב שונה, ממש כמו אופיו. צורת כתב היד משתנה ע"פ מצב הרוח של הכותב, אולם המרכיבים בה והזוויות בתוך האות, נשארים קבועים. שיטה זו הנה ייחודית ובלעדית - פרי פיתוח של אילון.
 
לשיטתו של אילון בן יוסף, הפענוח הפסיכולוגי של כתב היד מוביל אותנו אל נבכי אישיותו של הכותב ומכאן להבנה עמוקה יותר ברבדים שונים מתחומי חייו: רוחני, רגשי, חברתי, חומרי, מיני, משקעי ילדות, תפקודו בחיי היום יום, מעצורים רגשיים וגילוי נסתר על בעיותיו, לחציו הנפשיים ומגבלותיו.
 
אילון בן יוסף הינו מרצה מעניין וסוחף אשר משתף את הקהל באופן פעיל בהרצאתו.
 

מרצה בשפות

עברית

1 הרצאות מאת אילון בן יוסף

"הכל כתוב"

הרצאה /מופע בידורי ומרתק המועבר על ידי אחד הגרפולוגים הפופולאריים בישראל. ההרצאה משלבת הסברים על השימושים השונים היומיומיים של מדע הגרפולוגיה ביחד עם התנסות וחוויה אינטראקטיבית של הקהל , דרך הדגמות והשתתפות פעילה. מפגש חווייתי, דינאמי והומוריסטי, בהשתתפות הקהל, המעשיר...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של אילון בן יוסף
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים