מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
אורן הוברמן

אורן הוברמן

ביוגרפיה

אורן הוברמן עבד במשך עשור בתור עורך בכיר בתחום ההייטק ועיתונאי טכנולוגיה ומדע. הוברמן כתב וערך בכלי התקשורת המובילים בישראל; היה עורך תחום הייטק של באתר ״נטקינג״, ״נענע 10״, ומוסף עסקים של ״מעריב״, הקים את ״טכנולוגי״, דסק הטכנולוגיה של עיתון ״כלכליסט״, וערך אותו משך שנתיים. כמו כן, הקים את מוסף הסופשבוע של עיתון ״כלכליסט״ וערך את העונה האחרונה של ״האוניברסיטה המשודרת״ של גלי צה״ל.
 
הוברמן עומד מאחורי סדרת כתבות מצליחות בנושאי מדע וטכנולוגיה, הנוגעות בנושאים כמו המדע מאחורי היצירתיות האנושית, החיבורים המפתיעים בין כלכלה, פסיכולוגיה וביולוגיה ועוד.
 
מאז עזב את עולם העיתונות הוברמן הקים שתי חברות טכנולוגיה וייעץ לחברות רבות בישראל ובארה״ב בתחום התמחותו - המחבר בין תוכן, טכנולוגיה וממשק משתמש. 
 

על המרצה

הוברמן הינו מרצה מוערך ופופולארי, המנגיש תחומים ״קשים לעיכול״ הקשורים למדע, ניהול, יזמות ועסקים בגובה העיניים, מלווה באנקדוטות ודוגמאות שומטות לסת ובנתונים מאירי עיניים. 
הרצאותיו מבוססות, בין היתר, על הכתבות שפרסם במוסף ״כלכליסט״. הרצאותיו של הוברמן נוגעות במדע וטכנולוגיה ממגוון זוויות מעניינות, ומקבלות במה בשלל פורומים; החל מחברות מסחריות, מחלקות מו״פ בעסקי הטכנולוגיה והקריאייטיב וכלה ביחידות צה״ל, משרד הביטחון, עובדי הוראה ומוסדות חינוך, הנהלה בכירה ומערכת המשפט. 
 

מרצה בשפות

עברית | אנגלית

3 הרצאות מאת אורן הוברמן

10 הרגלים של אנשים יצירתיים

מה חוקרי מוח, כלכלנים ויזמי הייטק יכולים ללמד אותנו על פריצת גבולות המחשבה סדרה של מחקרים שפורסמו בשנים האחרונות זיהו את שני המאפייניים האישיותיים שמנבאים יותר מכל קריירה עשירה ומוצלחת: יצירתיות ומשמעת עצמית. עד כמה התכונות הללו מולדות ועד כמה הן ניתנות לפיתוח? האם כל אחד...

5 מיתוסים על חינוך, פדגוגיה וטכנולוגיה

האם כיתות קטנות הן המפתח לחינוך טוב יותר? מה החשיבות האמיתית של ציונים?מהו האפקט של החופש הגדול על פערים בין תלמידים ולמה הרשתות החברתיות הן ההזדמנות הפדגוגית המשמעותית ביותר מאז המצאת הנייר?   בהרצאה נסקור כמה מהמחקרים המעניינים והמפתיעים ביותר מעולם החינוך ואת התובנות...

8 הרגלים של יזמים פורצי דרך

 להיות יזם משמעו לבחור בדרך קשה, רבת מהמורות, ארוכה ובודדה.  * איך היזמים ששרדו עד לרגע האקזיט עשו את זה?  * מהם מאפייני האישיות הדומים אצל היזמים שעשו זאת שוב ושוב?  * מהם ההרגלים הקטנים שאימצו לעצמם היזמים הטובים בעולם - סטיב ג׳ובס, מארק צוקרברג, לארי פייג׳, מייקל בלומברג...

גלריית תמונות

אורן הוברמן בהרצאה
אורן הוברמן על הבמה
פרופיל אורן הוברמן
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של אורן הוברמן
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים