מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
אורלי וילנאי וגיא מרוז

אורלי וילנאי וגיא מרוז

מרצה בתחומים

חברה ומדינה
46 מרצים
מרצים סלבס
75 מרצים
תקשורת ישראלית
66 מרצים

על המרצה

אורלי וילנאי היא אשת תקשורת דומיננטית אשר העלתה על סדר היום הציבורי-תקשורתי את הטיפול בנושא הרווחה.

וילנאי שימשה ככתבת הרווחה של הערוץ הראשון והכינה כתבות עיתונאיות נוקבות בתחום זה אשר הפכו אותה לבעלת קול חברתי נוקב אך גם הביאו להתפטרותה מהערוץ הראשון על רקע התערבות מצנזרת של הנהלת הערוץ בעבודתה העיתונאית.

אורלי וילנאי עבדה ככתבת, מגישה ועורכת במספר תוכניות תחקיר חשובות בערוץ 2, בינהן: "עובדה", "המשמר האזרחי" ו"שתולים".

וילנאי זכתה בפרסים על עבודתה העיתונאית הייחודית, ובינהם: פרס עמותת אומ"ץ ופרס "פרימור" מטעם הרשות השניה לטלוויזיה ולרדיו.

אורלי וילנאי בעלת תואר ראשון בתקשורת וטלוויזיה ותואר שני בתוכנית ללימודי ביטחון, שניהם מאוניברסיטת תל-אביב, ושימשה כחוקרת במכון לחקר הטרור באוניברסיטת תל-אביב.

גיא מרוז, עיתונאי, מגיש טלוויזיה ותסריטאי, החל את דרכו בטלוויזיה בערוץ 2 הניסיוני (יחד עם יוני להב) בתוכנית ננוסנס. לימים, הנחה מרוז את תוכנית התחקירים הבועטת "בולדוג" בערוץ 8, ומשם סלל את דרכו כעיתונאי לוחם למען הציבור מול מחדלי הביורוקרטיה בישראל במסגרת תוכניות טלוויזיה ורדיו : "המשמר האזרחי" בערוץ 2, "יהיה בסדר" בגלי צה"ל, ועוד.

מרוז יצר סרטים יחד עם שותפתו לעשייה העיתונאית ולחיים, אורלי וילנאי: "מוסר השילומים" – בעניין הזנחת ניצולי השואה, "זוג או ילד" על טיפולי ההפריה בישראל בהתבסס על ניסיונם האישי של בני הזוג.

גיא מרוז מגיש מזה מספר שנים יחד עם אורלי וילנאי את תוכנית הבוקר של ערוץ 10 "אורלי וגיא".

מרוז כותב טור שבועי ב"זמן מעריב".

גיא מרוז זוכה פרס "פרימור" מטעם הרשות בשניה לטלוויזיה ולרדיו.

גיא מרוז לא מאמין בעיתונות שלא מתערבת ורק מדווחת. הוא הפך במודע ללוביסט לכל הנושאים בהם הוא מטפל ומאמין ובעיניו ה"אובייקטיביות" והריחוק העיתונאי הם נחלת העבר.

העיתונאים אורלי וילנאי וגיא מרוז מגישים ביחד ולחוד הרצאה שמשלבת סיפורים על מאחורי הקלעים של העשייה העיתונאית, מאבקים חברתיים מול הממסד והנעה לפעולה של הקהל. ההרצאה מלווה בקטעי כתבות וסרטים שערכו השניים לאורך שנות עבודתם כעיתונאים חברתיים בולטים בארץ.

מרצה בשפות

עברית

1 הרצאות מאת אורלי וילנאי וגיא מרוז

מאבק זה או אחר

דרך דוגמאות מעולם המאבקים החברתיים מביא המפגש עם הקהל את ההבנה על מקומו ותפקידו של הפרט בחברה ואת היכולות והכלים שיש לכל אחד מאיתנו לעשות שינוי. התיזה של וילנאי ומרוז מוצגת בעזרת קטעי וידאו מהתוכניות : "בולדוג" "עובדה" "המשמר האזרחי" ו"מוסר השילומים" חלק מהדוגמאות יובילו...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של אורלי וילנאי וגיא מרוז
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים