מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

אדם סרור

מרצה בתחומים

לייף סטייל
18 מרצים
מרצים סלבס
61 מרצים
תקשורת ישראלית
58 מרצים

על המרצה

החל את דרכו לפני כעשר שנים בתור כתב הרכילות של וואלה! סלבס, לאחר שנתיים בתפקיד, עבר לפנאי פלוס שם כתב את מדור הברנז'ה והטלוויזיה וכמו כן ראיין לא מעט אנשי תעשייה (במאים, יוצרים, מפיקים), מפורסמים והיה אחראי לכתבות תחקיר שפורסמו במגזין.
לאחר שנה וחצי במגזין החל לעבוד במערכת 'ערב טוב עם גיא פינס', שם היה בין השאר עורך דסק המוזיקה, הטלוויזיה והקולנוע, לאחר מכן קודם לתפקיד אחראי על דסק 'החדשות החמות' אותו מגישה לירון ויצמן והיה חתום על לא מעט סקופים כמו חשיפה עולמית של שם בנה של נטלי פורטמן.

בנוסף, שימש גם ככתב שטח של המערכת וראיין מפורסמים בארץ ובחו"ל.
לאחר שנתיים בתפקיד, חזר סרור למערכת וואלה! סלבס, הפעם כעורך המדור ואחראי על כל מה שקשור בתחום הסלבס. במקביל, הנחה תכנית רדיו עם אמירה בוזגלו ב'רדיו לב המדינה'. בנוסף, שימש גם כפרשן רכילות בתכניות טלוויזיה שונות ביניהן: 'חדשות הבידור', 'מדברים על זה' (רשת), 'הבילויים' (קשת), 'התכנית של דנה רון' (קשת) וכמו כן גם בתכניות רדיו כמו "תכנית הבוקר של טל ואביעד" (99) ובימים אלו ב'תכנית הבוקר של אסי עזר ודפנה לוסטיג" בימים אלו, עובד סרור על תכנית ראיונות אישית בה יתארח מדי פעם אמן אחר מתחום הבידור.

עברית

1 הרצאות מאת אדם סרור

להסתכל בצהוב בעיניים

העיתונות הצהובה הפכה להיות חלק בלתי נפרד מחיינו. למרות ההנחה הרווחת כי מדובר בעולם רדוד ולא רציני, רבים לא יודעים כי מדובר בחדשות לכל דבר. כתבות העוסקות בתחום הרכילות, ממש כמו כתבות מתחום הפוליטיקה, עוברות תהליך של תחקיר, הצלבות ואישור המידע, לפעמים אפילו יותר מאייטם חדשותי...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של אדם סרור
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים