מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
עמית סגל ונדב פרי בהרצאה משותפת - " זוג או פרט על הבמה"

עמית סגל ונדב פרי בהרצאה משותפת - " זוג או פרט על הבמה"

תנו לנו שעה ונראה לכם את הפוליטיקה הישראלית כמו שלא ראיתם בטלויזיה אף פעם!
על טריקים חדשים ופוליטיקה ישנה- נדב פרי (ערוץ 10) ועמית סגל (ערוץ 2) הכתבים הפוליטיים של הטלויזיה בישראל על פוליטיקאים, פייסבוק והבטחות: 

- למה וכיצד מבלפים אותנו הפוליטיקאים: מבט מרתק על הנעשה בחדרי החדרים של הפוליטיקאים הבכירים בישראל. 
- הרגעים הקטנים שמאחורי ההחלטות הגדולות: כיצד ארועים מינוריים ושיקולים פוליטיים צרים הופכים למהלכים אסטרטגיים שמובילים מנהיגינו. 
-למה בגלגל"צ תמיד ידברו קודם על איילון דרום? ואחרי איזו מערכת בחירות השמיעו ברדיו שירי אבל? איך זה שהכותרות על זכייתה של נינט תפסו יותר נפח מאלה של שחרור ירושלים במלחמת ששת הימים?
 נספר איך נקבעות באמת כותרות העיתונים, ונגלה איך העיתונות העולמית והישראלית מסקרות כל כך דומה, וכל כך שונה, את אותם האירועים.

המרצים:

עמית סגל
כתב הכנסת ומגיש בחדשות ערוץ 2.
החל את דרכו העיתונאית בגלי צה"ל ככתב לענייני תקשורת, ובשנת 2006 עבר לחברת החדשות של ערוץ 2. במסגרת עבודתו העיתונאית חשף שורה של פרשות שהביאו, בין היתר, להמלצה על הגשת כתב אישום נגד ח"כ לשעבר יחיאל חזן ב"פרשת המוח", ולשורה של הרשעות בועדת האתיקה של הכנסת, בין היתר של רה"מ בנימין נתניהו על נסיעות לא תקינות, השרה סופה לנדבר על נטילת ציוד ללא רשות והשרים אפללו ואברהם על הנסיעה המפורסמת מטעם חברת אגרקסקו.  
כיום משמש סגל כמגיש קבוע ב"מהדורה ראשונה", כפרשן פוליטי בגלי צה"ל וככותב טורים מעת לעת ב"הארץ". בשנת 2008 נבחר לאחד מ-30 האנשים המצליחים בישראל מתחת לגיל 30 במשאל של "טיים אאוט", ולאחד מ-10 עיתונאי הטלוויזיה הבולטים בישראל על ידי "ידיעות אחרונות". העיתון "מקור ראשון" בחר בו לאיש התקשורת הדתי המוביל בארץ.
 
נדב פרי
הוא מהבולטים שבכתבי הטלוויזיה ואחד הכתבים הפוליטיים המוערכים בישראל. פרי המשמש ככתב הפוליטי והפרלמנטרי של חדשות 10 מסקר כבר שנים רבות את הנעשה במערכת המפלגתית ובמסדרונות הכנסת ונודע בחריפותו ובסגנונו החד. 
את דרכו החל ככתב לענייני דתות וחרדים בגל״צ ובהמשך מונה לתפקיד הכתב לענייני מפלגות של התחנה. 
לפני כשנה החל להגיש את ״המטה״ התכנית הפוליטית של ערוץ עשר במסגרתה מתקיימים עימותים פוליטיים חמים ונערכים ראיונות עם הפוליטיקאים הבכירים בישראל. כמו כן מגיש בערוץ הכנסת יחד עם עמית סגל את ״זוג או פרט״, תכנית הסוקרת בסגנון ייחודי ובמבט הומוריסטי את הנעשה בנבכי המערכת הפוליטית ואשר הפכה במרוצת השנים לשם דבר בקרב חובבי הז׳אנר. 
 
 
לייעוץ בבחירת מרצה
מלא טופס הבא ונחזור אליך
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים