מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
בחירת מרצה מתאים לאירוע

בחירת מרצה מתאים לאירוע

ראשית, עליכם לבחון האם קיים מסר בסיסי אותו אתם  רוצים להעביר  דרך ההרצאה.  תחום ההרצאות נחלק לשניים: הרצאות העשרה ו הרצאות שיש בהן ערך מוסף ארגוני .

מרצים המעבירים הרצאות העשרה, הם כל אותם מרצים שאנו מייחסים להם תכנים ש " אינם מחייבים" מבחינת הארגון במסר הדרכתי/ארגוני. לדוגמא , הרצאות בנושא אקטואליה פוליטית , לרוב (אם כי ישנם יוצאות מן הכלל בעיקר בהתייחס לקהל השומע אותן) , יימצאו תחת הקטגוריה של הרצאות העשרה. אלו הן הרצאות אשר באות לפתוח צוהר על עולם שאינם מעולמו המקצועי של המשתתף ובדרך כלל לו יינתן לו מידע שהוא ברמת המבוא לאותו עולם תוכן שמביא עימו המרצה. 

מרצים המביאים עימם מסרים ארגונים , מתחלקים ל שתי קבוצות עיקריות : האחת , הינה מרצים שמגיעים מרקע ארגוני מבוהק ומתמחים בנושא מסוים. הקבוצה השנייה מכילה מרצים שמביאים עימם מסר ארגוני "עקיף" . דוגמא בולטת למרצים בקטגוריה זו הם אותם אלו שמביאים את סיפור ההצלחה האישי שלהם כאנלוגיה לעולמם של המשתתפים כדוגמת ספורטאים מליחים, אנשי עסקים ויזמים שהצליחו וכו'.

האבחנה הנ''ל הינה האבחנה החשובה בותר שיש לעשות.

האבחנות  הנוספות החשובות הן , בירור יכולת ההתאמה של המרצה לקהל המדובר. מרצים שונים מתאימים לקהלים שונים. לא כל מרצה מתאים לכל סוג של אוכלוסייה מאזינה וכל גודל של קהל ועל כן האבחנות במקרה זה הן חשובות מאוד.

ישנם פרטמטרים נוספים חשובים להצלחת ההרצאה והתאמת המרצה לאירוע . היועצים בסוכנות המרצים מכירים היטב את המרצים השונים ואת התכנים שהם מייצגים ומתוך כך מוסמכים לייעץ בכל הקשור להתאמת המרצה לקהל המדובר.

נשמח לעמוד לרשתוכם בכל שאלה והתייעצות. 

לייעוץ בבחירת מרצה
מלא טופס הבא ונחזור אליך
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים