מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
UPLOAD - IS A SPARK THAT IGNITES A CHAIN REACTION OF NEW POSSIBILITIES 
AND IDEAS PREVIOUSLY UNIMAGINED
 

מה משותף לאנשי צבא, חינוך, אנשי אקדמיה ומנהלים בחברות עסקיות? לכאורה כלום, תחומים שונים לחלוטין זה מזה. אבל למעשה כולם חווים תופעה דומה, לא מעט מהתפיסות הישנות שאיתן הצליחו קורסות במהירות לתוך עצמן. הם חוזרים ואומרים לי את אותו משפט: איך הם השתנו לנו? בצבא אלו החיילים המפונקים, באקדמיה אלו הסטודנטים השטחיים, בעולם החינוך אלו התלמידים חסרי הכבוד, בארגונים אלו העובדים שרוצים סגנון עבודה חדש ובחברות רבות מקטרים על כך שאפילו הלקוחות השתנו והפכו מודעים יותר. ומה עם ארגונים? הם מתקשים להשתנות.
 
UPLOAD אינו עוד שם של הרצאה, זאת תפיסת עולם מהפכנית ומרתקת הקוראת תגר על הפרדיגמות הישנות ומציעה אלטרנטיבה להתמודדות עם העולם המשתנה ועם האתגרים העומדים בפני מנהלים וארגונים בעידן הרשתי-טכנולוגי, עידן של מהפיכה מתמדת, עידן של השתנות. הנטיה הטבעית היא לחבר חדשנות בעיקר עם טכנולוגיה, אבל חדשנות אמיתית מגיעה כיום מתוך הבנה של האופן בו הטכנולוגיה שינתה את התפיסות שלנן. את הדגשים שלנו. את התודעה שלנו. 
 
UPLOAD היא הרצאה חוויתית בה הדוגמאות מתעדכנות מדי יום. מהסיבה הפשוטה שבכל יום קורה משהו חדש ומסעיר. בהרצאה נחבר את הנקודות (כמו במשחק הילדים קו נקודה) כדי להבין את התמונה הגדולה של העידן בו אנו חיים. יום אחד נעביר קו בין בני הזוג אובמה למחאת הזקנים בצה״ל,  משם לניסוי המדהים בכתיבת חוקה משותפת הנעשה במקסיקו סיטי ונמחיש רעיונות חדשים באמצעות אילון מאסק, היזם פורץ הגבולות ומנכ״ל טסלה שפתח את הפטנטים של המכונית החשמלית לציבור - כולל למתחריו. 
ביום אחר נעביר את הקו בין הארגון הרשתי ביותר בעולם, דאעש, העושה בית ספר לארגוני הביון האגדיים לבין 12,000 איש שרכשו מחברת Cards Against Humanity בבלאק פרידיי ״כלום״ בחמישה דולר, משם נמתח קו לנקודה הבאה בה מנכ״ל חברת דראגסטור מחליט לוותר על מחזור שנתי של שני מיליארד דולר כשהוא מוציא את מותרי הטבק מהרשת  והמניה מוכיחה שזה השתלם לו. 
ביום אחר נצפין לאסטוניה בה נכיר מדינה שהיא חברת הדיגיטל הראשונה בעולם ומשם נקפוץ לביקור במוזיאון הלאומי ההולנדי המאפשר לאנשים להוריד את היצירות הדגולות בחינם ולהדפיס אותן אפילו על נייר טואלט ומשם נקנה כרטיס טיסה במשרדי KLM שהפכה את מטוסיה מכלי תחבורה למקום מפגש בין זרים.
 
בהרצאה נבין איך הרשותת החברתיות לא משנות רק את ההווה ואת העתיד אלא גם את העבר, נשבור קבעונות  ונצא כנגד החלוקה המקובלת בארגונים לדורות וגילאים (הגטו הגילאי) ונציע זוית חדשה של הסתכלות בה שם המשחק הוא הפער בין האדם הקדם-רשתי לאדם הרשתי. נמשיך ונטען שארגון שלא עובר למצב של הבנה חדשה וממנה להתנהלות המתאימה לעולם הנמצא במהפיכה מתמדת הופך ל״נשא״ לזרע של פורענות ומחאה של עובדיו, קוחותיו, חייליו, אזרחיו, או אפילו תלמידיו. 
 
ההרצאה מלווה בקטעי וידאו רבים ובמהלכה נוצר דיאלוג עם הקהל. משך ההרצאה כ-60 דקות כולל דיאלוג עם הקהל.
 
 

 
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים