מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

Lightning up Africa

בהרצאה מתארת סיוון, את השימוש בטכנולוגיות המתקדמות הישראליות וכיצד הן מחוללות מהפכה של ממש בחיי היום ברחבי יבשת אפריקה ובכך הכתיר את היבשת השחורה כמובילה בתחום ניצול האנרגיה הסולארית למלחמה בעוני ובנחשלות.
המסרים בהרצאה נוגעים בתחומים רבים המתקשרים עם עולמות תוכן ארגוניים ועסקיים כמו זיהוי הצורך מתוך החוסר, על יזמות וניצול משאבים קיימים לטובת פתרונות שלעיתים נדמה כי היו שם תמיד. 
 
הכוח האנושי- סיוון יערי מדברת בהרצאה על העצמת עובדים, על היכולת להעניק לעובדים כלים מקצועיים ולהאדיר את יכולתם לתרום למטרות הארגון. כמו כן יודעת סיוון כיצד לגשר על פערים תרבותיים ולשלב למאמץ משותף ישראלים ,אפריקאים ואחרים.
חשיבה יצירתית ופתרון בעיות – מתוך המקום בו המצוקה קיימת וישנו צורך מהיר לייצר פתרונות יצירתיים, סיוון מדגימה בהרצאתה את היכולת של העוסקים במלאכה לאחד כוחות ולהמציא פתרונות חדשניים שלא תמיד מגיעים מקו מחשבה סטנדרטי , אלא מתוך מקום של פריצת גבולות וחשיבה לא קונבציונאלית. 
עבודת צוות ומנהיגות – שני אלמנטים שבלעדיהם לא יכול להתקיים פרויקט האנרגיה הסולארית באפריקה. היכולת להעצים עובדים, להאציל סמכויות ולחבר בין אנשים על מנת לתאגד למטרה משותפת ולהבין את חלקו של כל אחד ואחד בהשגת שלמות המשימה.
מודלים עסקיים – ההיתכנות של פרויקט מסוג זה מתקיימת רק בתנאי שניתן להמשיכו לאורך זמן ללא המשך המימון מצד INNOVATION AFRICA ,ולפי כך יצרה סיוון מודל עסקי בו התושבים עצמם מצליחים  לקיים ולתחזק את השימוש בטכנולוגיות על ידי מכירת זמן הטענה תוך שימוש בחשמל עצמו עבור המוצר הפופולארי ביבשת והוא הטלפונים הסללואריים.

בחודש יוני 2015 ציינה סיוון יערי אבן דרך חדשה: אספקת חשמל ל-250,000 כפריים באפריקה.
 
לצד המסרים הארגוניים הללו חולקת  סיוון מקום של כבוד גם לעצם הערך המוסף של מדינת ישראל ו ה "ישראליות" שמתקבלת באפריקה כגואלת ומושיעה את בני היבשת ממקום של עוני ומסכנות על עבר עתיד טוב ומבטיח יותר. עצם המעורבות הישירה של הפרויקט בניהולה וניצוחה של סיוון בהארת בתי חולים, היכולת הבסיסית לשמור תרופות לאורך זמן בקירור, חשמל ותאורה בבית ספר , כל אלו מעניקים למדינת ישראל שגרירה יוצאת דופן ליבשת שמוערכת להיות " הסין הבאה" בעולם הכלכלי –פוליטי.
 
ההרצאה קולחת, מרגשת ומעוררת השראה . מתאימה למנהלים ועובדים כאחד ומותאמת מבחינת מסרים לצרכי המזמינים.
 
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים