מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
" סיפור רייכר "

" סיפור רייכר "

90 דקות של סיפורים משעשעים שיש בהם גם לקח. ההרצאה בנויה על סיפורים שפורסמו במרוצת השנים בתוכניות השונות בהן השתתף רייכר; "כלבוטק", "ציפורי לילה" ועוד. 
סטנדאפ שיש בו גם הומור אולם הוא נועד גם לשפר את יחסי האנוש בין עובדים בארגון, זאת תודות לשפע הדוגמאות הניתנות במהלך ההרצאה העוסקות בנושא.
 
הרצאות נוספות של גדעון רייכר
שרות לקוחות כמנוף עסקי | תחום: הרצאות צחוק והומור, שרות לקוחות

ההרצאה תהיה מבוססת על פניות אזרחים לתכניות הטלוויזיה והרדיו והטור העיתונאי של רייכר, ותתרכז בתקשורת בין נותני השירותים לבין ציבור הלקוחות. ההרצאה תפרט את הדרכים בהם ניתן לבנות לחברה ולארגון תדמית חיובית בעיני לקוחותיה.  ההרצאה יכולה לשמש כהרצאה בפני עצמה או כפתיח לסדנא בת מספר מפגשים שבאה להקנות לעובדי הארגון אמצעים ומיומנויות שיקדמו את יכולתם להעניק שירות טוב יותר ללקוחות הארגון  ולעובדי הארגון האחרים.   בין הנושאים הנלמדים בהרצאה:     כיצד מאזינים ללקוח   כיצד מפיגים מתח   כיצד מתמודדים עם...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים