מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
"לעשות פחות אבל היטב" עקרונות הניהול של מייסד מיקרוסופט ישראל

"לעשות פחות אבל היטב" עקרונות הניהול של מייסד מיקרוסופט ישראל

ההרצאה תתמקד בידע הניהולי שרכש בעבודתו בשלוש חברות  : יבמ, HP , ובעיקר מיקרוסופט. קצת מספרים: הצטרף למיקרוסופט בשנת 1989 , כאשר מספר עובדי החברה בעולם היה רק 3,000 איש ומחזור המכירות שלה היה 800 מיליון דולר. היקף המכירות של מיקרוסופט בישראל בשנה שקדמה להצטרפותי היה 35,000 דולר לשנה.

בשנת 2005 כבר עבדו במיקרוסופט כ- 60,000 עובדים בכל העולם, ומחזור המכירות שלה עמד על כ- 40 מיליארד דולר! בשנה זו העסיקה מיקרוסופט ישראל כ- 470 עובדים, כ- 200 מהם עבדו במרכז הפיתוח בחיפה, למעלה מ- 200 עסקו בשיווק, מכירות ותמיכה, וכ- 60 עבדו בחברת הבת MSN . המכירות בשוק המקומי היו בהיקף של כ- 130 מיליון דולר. בשנת 2000  היה המנכ״ל הוותיק ביותר בכל סניפי מיקרוסופט בעולם, ושמר על התואר הזה עד לפרישתו מן התפקיד בשנת 2005 , כאשר הפך ליו״ר החברה בארץ. 
 
ההרצאה דנה רבות במושג של תרבות ארגונית. ההגדרה למושג ״תרבות ארגונית״ שמשתמש בה סקופ היא: ״ הדרך שבה הארגון מתנהג כאשר אף אחד לא מסתכל״. כלומר, זו אינה הפסאדה שאנו מנסים להציג ללקוחות אלא ההתנהגות האמיתית של הארגון, המושתתת על החזון והערכים שלו.
 
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים