מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
"חיי כמסמך חברתי נוקב ונפשי כמעבדה פסיכולוגית מהלכת"

"חיי כמסמך חברתי נוקב ונפשי כמעבדה פסיכולוגית מהלכת"

שש שנים, תואר בפסיכולוגיה, ליווי משפחות נפגעים רבות ותעודת הוראה עברו מאז. במבט לאחור, הכול מתחיל ונגמר בדבר אחד: מסוגלות הבחירה שלנו. 
כשאנחנו מסיעים את ילדינו למסיבה, או אפילו מפגש עם חברים, אנחנו מקווים ומתפללים שאפשר לסמוך על החינוך שהנחלנו להם, על האזהרות שהזהרנו אותם ועל חוזקם הנפשי. ועדיין זה מדיר שינה מעיננו.
מי יהיה שם איתם ברגעי האמת? ברגעים שהם עצמם אינם מבינים עד כמה הבחירה לכאן או לכאן קריטית ויכולה לשנות את חייהם מקצה לקצה.
פסיכולוגים ואנשי מקצוע שחקרו את נושא הכתות, מערכות היחסים האלימות ועוד מצאו וגילו שאין אדם שזה לא יכול לקרות לו. לכל אדם יש תקופות בחיים בהן עלול הוא ליפול בפניה הלא נכונה,
בהליכה אחרי סביבה או אדם לא נכון או אחרי הרגלים לא נכונים. אז איך בכל זאת, נחסן את ילדינו? המפתח טמון ברגעי הדילמה. ברגעי האמת הללו כשהחבר'ה אומרים "בוא תנהג, אז מה אם שתית, אל תאכזב את כולנו". כשהחבר אומר "בואי תראי לי במעשים כמה את אוהבת אותי אחרת לא
אשאר..."
מה מכריע את הבחירה באותו רגע שכזה? החרדה לאבד? או שיקול הדעת האחראי שמבין את ההשלכות? את התחרות הזו בין השניים ניתן לעצב. לאמן, לתרגל ולחזק את יכולת העמידה מול החרדה וללמוד 
גם ברגעים כאלה להישאר שקולים ולא להצטמצם למצב הישרדותי.

אלה גולן מרצה במסגרות שונות  בכדי להעביר מסרים וידע מורכב בצורה מעמיקה ונגישה לכל אחד.
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים