מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
"חדשנות ויצירתיות בעידן החברתי-דיגיטלי – כל אחד יכול" - הרצאה מיוחדת לשנה החדשה

"חדשנות ויצירתיות בעידן החברתי-דיגיטלי – כל אחד יכול" - הרצאה מיוחדת לשנה החדשה

חוקי המשחק השתנו.  
חדשנות מסוג חדש נולדה, והיא מתפשטת מהר יותר וחזק יותר מאי פעם. 
רק חשבו על וואטסאפ, אייפאד, או אתגר דליי הקרח. כמו אש בשדה קוצים. מגיפות של יצירתיות. יצירתיות שמובילה לטרנדים המהווים את ההצלחות הגדולות ביותר של זמננו.
ובשנה החדשה - כל אחד מאיתנו היה רוצה להיות יצירתי וליצור רעיון כזה שיופץ בדיוק כך, כמו אש בשדה קוצים.  
בין אם מדובר במוצר חדש, שירות, התנהגות או מסר חדש; בין אם מדובר ביצירת והפצת חדשנות תוך-ארגונית, על ידי העובדים ועבורם, בין אם מדובר בחברה, סטרטאפ, או עצמאי השואפים לייצר חדשנות יצירתית שתופץ בקרב לקוחותיהם – ובין אם מדובר ביצירתיות וחדשנות שהיינו רוצים להפיץ בבית הספר של ילדינו, או אפילו בחיינו הפרטיים - בקהילה שלנו, או במעגל המשפחתי. 
במילים אחרות, כולנו היינו רוצים להיות מסוגלים לחשוב באופן יצירתי וחדשני – וליצור "טרנד".
ובעידן החברתי-דיגיטלי של היום – לא רק מיליונרים או יזמים מנוסים יכולים. בעידן של היום - כל אחד יכול.
 
מדוע סוגי חדשנות יצירתיים מסוימים הופכים לפופולאריים ו'טרנדיים' בעוד אחרים נכשלים? מהם המאפיינים שכל אחד יכול ליישם, ונמצאו במחקר ככאלה שיכולים לסייע ביצירת חדשנות ויראלית? אילו גורמים משפיעים על יצירתיות וחדשנות כזו? האם קיימים אנשים מיוחדים, או קבוצות מיוחדות של אנשים, ארגונים וקהילות, שמשפיעים על הצלחה של חדשנות מסוימת יותר מאחרות? 
 
בהרצאה/סדנה מיוחדת לראש השנה - סוחפת ומשעשעת, מלאת ממצאי מחקר מרתקים ודוגמאות עדכניות ממגוון תחומים הנוגעים לחיי היומיום של כולנו - בוחנת ד"ר לירז לסרי כיצד תוכלו גם אתם לחשוב בשנה החדשה באופן יצירתי, אך שיטתי, וליצור חדשנות שתהפוך לפופולארית באופן מהיר ונרחב ("ויראלי", "טרנד"), בכל תחום בחייכם. היא דנה במספר גורמים התורמים ליצירתה והצלחתה של חדשנות יצירתית בעידן החדש, תוך שילוב דיונים והתנסות בפועל (בהתאם למסגרת הזמן), והענקת השראה, מוטיבציה וכלים מעשיים לשנה החדשה. 
 
הרצאות נוספות של לירז לסרי, ד"ר
יצירת והפצת חדשנות בעידן החברתי-דיגיטלי | תחום: הרצאות באנגלית, חדשנות, ניהול ומנהיגות, הרצאות העשרה, גלובליזציה, שיווק, כלכלה ועסקים, חשיבה יצירתית

חוקי המשחק השתנו. חדשנות מסוג חדש נולדה, והיא מתפשטת מהר יותר וחזק יותר מאי פעם. רק חשבו על וואטסאפ, אייפאד, או אתגר דליי הקרח. כמו אש בשדה קוצים. מגיפות של טרנדים. טרנדים שיוצרים את ההצלחות העסקיות הגדולות ביותר של זמננו. כל אחד מאיתנו היה רוצה ליצור רעיון כזה - מוצר חדש, שירות, התנהגות, מסר – שהיינו רוצים להפיץ בדיוק כך, כמו אש בשדה קוצים. בין אם מדובר בעובד שכיר השואף לייצר ולהפיץ חדשנות תוך-ארגונית בקרב עמיתיו, בין אם מדובר בארגון המעוניין להפיץ טכנולוגיה חדשנית בקרב עובדיו, ובין אם מדובר בחברה, סטרטאפ,...

לפרטים מלאים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים