מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
"השופט" -האנלוגיה המרתקת שבין עולם השיפוט הספורטיבי לעולם הניהול הארגוני

"השופט" -האנלוגיה המרתקת שבין עולם השיפוט הספורטיבי לעולם הניהול הארגוני

תפקידו של השופט בענף הכדורגל מזמן לשופטים אתגרים רבים בזמן המשחק ומחוצה לו .בתוך ההרצאה מדגים אלון יפת את האנלוגיה המרתקת שבין תחום השיפוט הספורטיבי לעולם הארגון והעבודה :

- קבלת החלטות בעלות השפעה מיידית וארוכת טווח בזמן אמת – רבות מדובר על החלטות שיפוטיות שנויות במחלוקת אשר הכריעו משחקים בעלי  חשיבות עצומה. כיצד מקבלים החלטות מיידות הרות גורל בשברירי שניות?
- - ניהול משברים – מה קורה כש"מפוצצים משחק" ? או בזמן שיש תקלות שאינן צפויות..
- תחקיר אירוע והפקת לקחים – השיפוט לא מתחיל ונגמר במגרש. תהליכי למידה והפקת לקחים ויישומם. הם חלק מתמיד מחייו המקצועיים של השופט .
- התאמה לשינויים טכנולוגיים וחדשניים - עולם השיפוט משתנה חלופות בעקבות התפתחויות טכנולוגיות ושינויים בחוקה כך עולם העסקים גם הוא משתנה עקב תנאים רגולטורים/טכנולוגיים המחייבים את השופט להיות מעודכן ולהתאים את עצמו למציאות משתנה
- תקשורת בין אישית - היכולת לייצר אמון בקרב השחקנים . חשיבות התקשורת בין השופט במגרש לבין הכוונים וגם בינו לבין הממזכירות . תקשורת מהירה , מבוססת הבנה הדדית ואמון . תקשורת נכונה פותרת גם וויכוחים על המגרש . היכולת להביט בעיניים לשחקנים ולגרום להבין מי הבוס על המגרש . מי קובע את הכללים.

לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים