מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
"הרצגה" - הרצאה שהיא הצגה – לגוף שפה משלו

"הרצגה" - הרצאה שהיא הצגה – לגוף שפה משלו

שפת הגוף ותקשורת בין אישית בבית, בחברה ובעבודה ...

קובי אסף פנטומימאי,שחקן ,במאי, סופר, מרצה ומורה בכיר לתיאטרון, פיתח את השיטה ( הקרויה על שם ספרו המצליח ) - "נתק - קשר" – גילוי, פיתוח ומיצוי הפוטנציאל בתקשורת אנושית.

בעשרים האחרונות חקר ד"ר קובי אסף את שפת הגוף והשלכותיה על התקשורת הבין אישית ביחסים שבתוך המשפחה, במקום עבודה ובכלל בין אדם לסביבתו החברתית.

מזה שנים, מעביר קובי אסף הרצאות וסדנאות בארגונים הגדולים בישראל ובעולם. הרקע התיאטרלי העשיר שלו מורגש היטב בהרצאותיו המתובלות בהומור ויצירתיות , נעשה שימוש בפנטומימה, מסכות ואינטראקציה עם הקהל,כל אלה גורמים למשתתפים לחוויה מיוחדת במינה.

נושאים בהרצאה:

הדמות הפנימית והתדמית החיצונית.
הגוף כאמצעי ביטוי.
איכות הקול ושימוש בו.
טכניקות וכלים לשכלול התקשורת עם הסובבים אותך.
תקשורת עם לקוחות – בין אסרטיביות לנימוס.
הרצאות נוספות של קובי אסף, ד"ר
סדנת שפת גוף בפרזנטציה | תחום: תקשורת בין אישית ושפת גוף

ד"ר קובי אסף, מומחה לתרשורת בין אישית ולשפת גוף, מקנה במסגרת הסדנה המרתקת שלו כלים להגברת המודעות לאיכות הקול, אינטונציית הדיבור ומאפיינים בשפת הגוף. עקרונות בסיסיים להגשת החומר בשפת הגוף – א. אחזקת הגוף. ב. נשימה נכונה. ג. פיתוח תנועת כל חלקי הגוף למצב הרמוני. ד. הצגת העיקרון לזיהוי דפוסי התנהגות מכשילים הגורמים לשעמום. ד"ר אסף מציג גם כלים לזיהוי ליקויים במערכת הווקאלית על ידי קלינאית תקשורת והקניית כלים לשיפור.

לפרטים נוספים
"שירות בראש" - הרצאה תיאטרלית בנושא תקשורת בין אישית ושירות לקוחות | תחום: מופעים וסדנאות, תקשורת בין אישית ושפת גוף, שרות לקוחות

כל אינטראקציה אנושית למעשה מתחילה ומסתיימת בתקשורת בין אישית. לכן גם עולם העסקים לפני הכל, מבוסס על האינטראקציה האנושית. שרות לקוחות מוצלח אינו תלוי רק בידע טכני ובטיפול מקצועי. מודעות עצמית , כבוד לזולת, אחריות, מחויבות, מוטיבציה פנימית, שליטה ברגשות ואמפטיה יבטיחו את השגת המטרה שהיא : " שרות הלקוחות האידיאלי". " שרות בראש" הנו מופע המשלב הצחקה מצחיקה והרצאה רצינית, וכל זאת בשיתוף הקהל. המופע מתמקד בבעיות השונות של שרות לקוחות ופתרונן.

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים