מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
"האתגרים העומדים בפני מנהלים בכירים – ראש הממשלה כדוגמא"

"האתגרים העומדים בפני מנהלים בכירים – ראש הממשלה כדוגמא"

בחינת מהותו ותפקידיו של ראש הממשלה בישראל כמנהיג לאומי וכמנהל ביצועי. התייחסות מפורטת ומנומקת לסמכות, לאחריות, לאתגרים, ולעוצמה הטמונים בתפקיד המרתק של ראש ממשלה בישראל כמי שעומד בראש המערכת הפוליטית והמדינית של המדינה. עיון מעמיק ביחסי הגומלין של ראש הממשלה עם המערכת הפוליטית, המערכת המדינית, המערכת הביטחונית והמערכת האזרחית של מדינת ישראל בשגרה ובחירום. 
 
לאחר מכן תבוצע הקבלה בין עולמו של המנהיג הפוליטי לבין המנהיג העסקי העומד בקצה הפירמידה התאגידית הרלבנטית, וייבחנו הלקחים אותם ניתן ללמוד מתפקידו של ראש הממשלה, ואשר רלבנטיים לכל מנהל עסקי הנדרש לקבל החלטות קשות ולהתוות מדיניות אסטרטגית ערכית וכלכלית לתאגיד בראשו הוא עומד. 
 
תינתן התייחסות מיוחדת לסקירה היסטוריוגרפית של ראשי הממשלה בישראל מאז ימי דוד בן-גוריון וייבחנו ההתפתחויות והשינויים של תפקיד ראש הממשלה מאז 1948 ועד 2010, בדגש על דוגמאות ויישומים מראשי ממשלה עימם עבד עובד יחזקאל באופן אישי. כן תלווה ההרצאה בדוגמאות של משברים ואתגרים ניהוליים מהעולם העסקי, אליהם נחשף עובד יחזקאל במסגרת תפקידיו הציבוריים. 
 
הרצאות נוספות של עובד יחזקאל
"הבניית תהליך קבלת ההחלטות - מפתח להצלחה אסטרטגית" | תחום: ניהול ומנהיגות, קבלת החלטות

אפיון תהליך קבלת ההחלטות בישראל, תוך הבחנה בין התנהלות מקבלי ההחלטות הציבוריים בתחום המדיני-בטחוני בישראל, לבין אופן ניהולו של תהליך קבלת החלטות בנושאים אזרחיים-כלכליים. לאחר מכן ייבחן הפער שבין תהליך קבלת החלטות בזירות הציבורי לעומת המגזר הפרטי, ותיבחנה נקודות לשיפור בתחום קבלת ההחלטות בכל אחת מזירות אלה.   ההרצאה תבחן את המודלים הקלאסיים לקבלת החלטות קבוצתיות כפי שאלו נחקרו באופן תיאורטי באקדמיה בעולם, ותתייחס לשאלה האם תיאוריות אלה אכן מעשיות בחיי היום-יום. ההרצאה תציג למשתתפים מודלים פרקטיים...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים