מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
"בקו האש" – מאחורי הקלעים של הכתב הצבאי של חדשות 2 ניר דבורי

"בקו האש" – מאחורי הקלעים של הכתב הצבאי של חדשות 2 ניר דבורי

24/7 מסביב לשעון: סיקור מלחמות תחת אש. החילוץ תחת ירי צלפים פלסטינים. הבקשה החריגה של חיל האוויר באמצע שידור. המעצר על ידי שוטרי חרש תורכים במהלך ההפיכה. צוות הטנק שהתראיין ויומיים אח"כ נהרגו מפגיעת טיל בלבנון. פיגועים בארץ ובחו"ל. על הדילמות ואחריות בשידור. וגם על לחצים ואיומים והמחיר האישי. ומה קורה כשהטלפון מצלצל באמצע הלילה. להיות כתב צבאי בחברת החדשות המובילה בישראל זה לא עוד תפקיד, זה אורח חיים.

הרצאות נוספות של ניר דבורי
בין גלי הצונאמי: איום קיומי או הזדמנות לשינוי – מה באמת קורה מאחורי הקלעים של הצמרת הביטחונית-מדינית | תחום: תקשורת ישראלית, בטחון וצבא, אקטואליה פוליטית, מזרח תיכון - אקטואליה, הרצאות העשרה

אירן והסכם הגרעין. מה באמת מצבו של חיזבאללה. חמאס מתחזק או נחלש? ומהי זירת הפעולה החדשה של דאעש. הפער בין סיסמאות הפוליטיקאים למצב בשטח, המלחמה בטרור, המאבק על דמותו של צה"ל ואיך משמרים הרתעה: מהמנהרות בעזה ועד המבצעים החשאיים נגד מדעני הגרעין. הדילמות של המנהיגים ומה הם לא מספרים לנו. ניר דבורי הכתב הצבאי של ערוץ 2 משרטט את המפה החדשה של המזה"ת - איך מנווטים את הספינה הישראלית הקטנה בים האיסלמי הגועש.

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים