מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
תזונה לפי הרפואה הסינית

תזונה לפי הרפואה הסינית

הרפואה הסינית העתיקה, בת 5000 שנה מביאה התיחסות שונה לתזונה מכל מה שהכרנו. הסינים גורסים שהאדם , וגם המזון מושפעים מסביבת הגידול, האקלים, עונת השנה ועוד.

בהרצאה מרתקת מגלה ליאורה חוברה – דיאטנית המשלבת טיפול מערבי קליני בטיפול תזונתי סיני, את רזי המזרח לישראלי הממוצע. הקשר בין צבע המזון להשפעתו על הגוף, כיצד מטפלים בהשמנה לפי הרפואה הסינית וכיצד מחזקים את הגוף, מה הקשר בין מזון לבין תחושת חום או קור אותה אנו חשים ? ואיך מתמודדים עם הצורך במתוק. לא, אין צורך לעבור לסין או להתחיל לבשל סוסוני ים. טיפים קלים איתם תצאו מההרצאה יאפשרו לכם להכניס את חכמת הרפואה הסינית לחייכם ולבריאותכם.
הרצאות נוספות של ליאורה חוברה
איך אוכלים את זה? הרצאת טעימות | תחום: תזונה ואורח חיים בריא

הרצאה דינמית וקולחת הפותחת דלת לעולם התזונה החדשני של המאה ה – 21. שפע המידע בעידן האינטרנט הופך את תחום התזונה למבלבל. המחקרים סותרים זה את זה וקשה להחליט מה באמת כדאי לאכול, איך לבנות את התפריט היומי, כיצד לבנות סביבת תזונה תומכת בבית ובעבודה ואיך לשלב את קצב החיים התובעני עם אורח חיים בריא . בהרצאה יסקרו הטרנדים החמים של עולם התזונה וינופצו המיתוסים שגדלנו עליהם. ישולבו טיפים קלים ליישום במטבח הביתי – כיצד לערוך קניות, באילו מזונות לבחור ואיך לברוח ממלכודות במסעדות ובאירועים. כמטפלת המשלבת טיפול...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים