מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
שיווק ומיתוג עצמי

שיווק ומיתוג עצמי

 "להתפאר היא מילה גסה"
"עבודה שנעשתה כמו שצריך מדברת בעד עצמה"
"אנשים מוקירים צניעות"
 "אני לא צריך להתפאר, אחרים יעשו זאת בשבילי"
 
אם שלוש אמירות מתוך הארבע מתאימות לתפיסתך בנוגע לשיווק עצמי, סדנא זו מתאימה לך. מה קורה לנו כאשר אנחנו צריכים להציג את הישגינו ותכונותינו החיוביות?
-אנשים בכל הדרגים ומכל התחומים , כאשר הם נדרשים לשווק את הארגון, הצוות, הרעיונות או המוצרים שלהם, עושים זאת באופן מוצלח ביותר, אבל כאשר הם מתבקשים לדבר על עצמם הם הופכים ל"חרציות נבולות".....
הפחד להישמע יהיר מונע מהם את ההזדמנות להוכיח שהם ראויים למשרה, לקידום, לתפקיד שקיבלו, למעמד ולמקום שבו הם נמצאים. מה שעלינו לעשות הוא להתפאר- מעין יחצ"נות עצמית נשלטת. אם נדע לדבר על עצמנו בחן, נשאיר טעם של עוד....- זו אינה רברבנות, אלא חלק מהדרך לצמיחה אישית ומקצועית. 
בדיוק כפי שממתגים מוצר, כך עלינו למתג את עצמנו, על ידי בניית קמפיין אישי והשגת הכרה , אשר תסייע לקידום בקאריירה האישית , המקצועית ובהצדקת המעמד המקצועי-אישי שלנו .  באותה אסטרטגיה שיווקית, המופעלת על מוצרים או  על שירות,  נשתמש  כאסטרטגיה שיווקית אישית-מקצועית וכך נלמד להפוך את עצמנו למותג, בעל יתרונות יחסיים, המסוגל להתמודד עם שינויים, תנודות וחוסר ודאות של העולם המודרני-תחרותי.
 
הרצאות נוספות של אורית מורג
אינטילינציה רגשית | תחום: אינטליגנציה רגשית

א. הבנת משמעותה של האינטליגנציה הרגשית, נחיצותה וחשיבותה בחיי היום יום ובחיים המקצועיים. ב. לימוד מרכיבי האינטליגנציה הרגשית . ג. לימוד כלים יישומיים באינטליגנציה רגשית.(מוטיבציה, אמפתיה, שליטה בדחפים וכשירות חברתית...) ד. הרחבת המודעות האישית של המשתתפים.   רקע/מבוא:  ה-I.Q, אינו גזירה משמיים, כפי שנכתב בספרו של דניאל גולמן-"אינטליגנציה רגשית"- במושג זה טמונות תובנות המאפיינות את התפיסה השונה ,המציינת כי פיתוח אינטליגנציה רגשית עשויה לעודד מצויינות , התמדה, מוטיבציה ושליטה עצמית בחיי היום יום ובחיים...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים