מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
"חדשות מודרניות"

"חדשות מודרניות"

איך הרשת הפכה את מהדורות החדשות. טכנולוגיה, רשתות חברתיות ופייק ניוז.
אנחנו אוהבים להתלונן על מהדורות החדשות באמצעי התקשורת השונים אבל איך נוצר הפער בין הציפיות למהדורה שמקבלים. אחרי יותר מ 30 בעיתונות גיא זהר, מגיש היום שהיה בערוץ 10, חושב שהוא יודע להסביר את הפער הזה. שיחה על סיפורים, גיבורי חדשות, שיווק ויראלי ומה שיוצא כשמחברים את הכל. מאחורי הקלעים של העשיה החדשותית כולל לא מעט רגעים של נחת. 
 
גיא זהר, היום שהיה בערוץ 10, המציא ז׳אנר חדש של מהדורות חדשות. פחות דרמטי, פחות מעונב ויותר מאוזן. אחרי 30 שנים בעיתונות, רובן בטלויזיה, הוא מגלה טפח מהעשייה החדשותית והטריקים שעורכי האקטואליה עושים כדי לגרום לצופים להישאר מול המסך. יש לזה מחיר והוא לא מסתיר אותו - להיפך. ההרצאה שלו היא קריאה מודרכת בחדשות בעידן המודרני והיא מסבירה את הפער בין הציפיה שלנו ממהדורת חדשות לבין התוצאה בפועל. ויש גם לא מעט רגעים של נחת. 
 
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
אהבה בזמן קורונה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים