מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
פרזנטציה מנומסת, מקצועית ואפקטיבית

פרזנטציה מנומסת, מקצועית ואפקטיבית

רבים מאנשי העסקים, בתחומים השונים וברמות הדרג השונות, נדרשים לעתים קרובות להעביר פרזנטציה בפני קהל.
ההתייחסות היא לכל הופעה בפני קהל, ובכלל זה, נאום, הרצאה, הופעה בפני פורום עסקי כלשהו, פרזנטציה עסקית (הצגה של רעיון, חברה וכד') ועוד.

למותר לציין כי מטרת הפרזנטציה באשר היא, הינה העברת אינפורמציה ו/או שיתוף בנושא מסוים וכפועל יוצא, ההתמקדות צריכה להיות סביב המסר המילולי.

עם זאת, עולה כי למרות שהמסר המילולי קריטי, חלק ניכר מהצלחת הפרזנטציה מושפע דווקא מההופעה החיצונית, אופן בניית הפרזנטציה, האינטראקציה עם הקהל, רמת העניין ומעורבות הקהל ועוד.

משום שכך, בהחלט לא מספיק שמעביר הפרזנטציה רק יכיר היטב את החומר הרלוונטי, אלא גם יזדקק לכישורים ולמיומנויות נוספים אשר יאפשרו לו העברת פרזנטציה מוצלחת ואפקטיבית.

פרזנטציה יעילה מהווה גורם חשוב מאוד בפעילות העסקית השוטפת של איש עסקים (ועל אחת כמה וכמה איש ציבור) ומהווה ערוץ תקשורת ואמצעי לפתיחת חלון הזדמנויות עסקי.
דווקא בשל כך, המחשבה על פרזנטציה מעוררת חששות כבדים, התרגשות ולעיתים חרדות, המאפיינים כל הופעה בפני קהל.

חרדה זו משותפת כמעט לכל הנואמים, וגם למיומנים שביניהם. הבשורה הטובה היא כי בהחלט ניתן להתמודד עם החרדה הזו, להתגבר עליה וכן להתכונן לקראת הפרזנטציה בצורה כזו אשר תפיג את החשש ותגדיל את הסיכוי לפרזנטציה מוצלחת, נעימה ואפקטיבית.


בין נושאי ההדרכה:

בניית נוכחות אטרקטיבית
הופעה מקצועית, יצוגית ומלוטשת
מודעות לשפת גוף, תנועות ומחוות, כחלק מנוכחות חזקה, סמכותית ואמינה
הקול כחלק מתדמית אישית – מקצועית
סגנון דיבור והתאמתו לקהל השומעים
פרזנטציה שמית ונוהגיה
עקרון השם
פרזנטציה אלקטרונית - PPT
הופעה על במה
"פרפרים בבטן" - הפגת מתח והתרגשות
טכניקות בניית הפרזנטציה
הגדרה ועמידה בזמנים
שימוש בעזרים טכניים – יתרונות וחסרונות
הפודיום ונוהגיו
"לעמוד או לשבת?"
"איך לחמם את הקהל?"
ניהול הפרזנטציה
שיחה עם המשתתפים
ניטרול התנגדויות
התמודדות עם שאלות המשתתפים
ועוד.
הרצאות נוספות של תמי לנצוט ליבוביץ'
תדמית בחברה ובעסקים | תחום: תדמית בעסקים, הרצאות העשרה, אינטליגנציה רגשית, מאמנים עסקיים, תקשורת בין אישית ושפת גוף

נושאים להרצאות : מראה מנצח כבר בפגישה הראשונה כל אחד מאתנו משאיר רושם ראשוני, שיכול לעזור בהמשך הדרך. בהרצאה יוענקו הכלים הנכונים כדי שתדעו איך להשאיר את הרושם הנכון במקום הנכון. מטרה: ללטש ולשפר את ההופעה החיצונית, בהתאמה אישית לסגנון החים של כל אחד מהמשתתפים, ובהתחשב בסביבה המקצועית והחברתית בה הוא נמצא. תדמית חיצונית – ליטוש ושיפור ההופעה • סגנון לבוש וצבע • טיפוח ואסתטיקה (פנים, גוף ושיער) • מלתחה ואביזרים • ארון הבגדים ונהגיו סגנון התנהגות מלוטש כל אחד מאתנו מוצא עצמו, לא פעם, במקום...

לפרטים נוספים
תרבות עסקית ושפת העסקים הבינלאומית | תחום: תדמית בעסקים, הרצאות העשרה, מאמנים עסקיים, תקשורת בין אישית ושפת גוף, פערים בין תרבויות

הרצאה בנושאי תרבות עסקית ושפת העסקים הבינלאומית, מהתייחסות אישית להתנהלות איש העסקים או ממלאי תפקידים בעסק, דרך מגוון תחומים של תרבות ארגונית ושירות, ועד ליחסי עבודה בינלאומיים. קשר עם חו"ל הוא חלק מהשגרה של רבים מאיתנו, בין אם אנחנו מטיילים להנאתנו או מקיימים קשרי עבודה בינלאומיים. בתוך ההתנהלות היומיומית הזו, חשוב לזכור שאנו באים במגע עם אנשים שדפוסי החשיבה וההתנהגות שלהם שונים בהכרח משלנו, שכן הם חיים במקום אחר, עם תרבות אחרת, עם ערכים אחרים, עם תפיסת עולם שונה. המכנה המשותף העיקרי שיכול להיות לך עם...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים