מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
פיתוח קריירה בארגון

פיתוח קריירה בארגון

ההרצאה מיועדת למנהלים ולעובדים  ומתבססת על ניסיונו המגוון של פרופ' סמילנסקי  עם מנהלים בכירים בארץ ובעולם.
 
עולם העבודה השתנה ללא הכר והיכולת להתקדם דורשת ידע וכלים יצירתיים בכדי לדעת מה מתאים לכל אדם, מהן העוצמות שלו ואיך לנצל אותן בצורה הטובה ביותר בכדי להגיע לתפקידים בכירים. 
 
מבחינת ארגון, חשוב לעזור לעובדים לפתח את עצמם ולמקסם את הפוטנציאל שלהם כי זה יגביר את תרומתם וגם יעזור לשמר אותם בארגון.
 
הארגון נותן הרבה אפשרויות קידום בתוך היחידה או ביחידות אחרות.  מנהלים ועובדים צריכים להבין איזה מסלולי קריירה אלטרנטיביים מתאימים להם ויפתחו בפניהם מגוון אפשרויות עתידיות ויאפשרו קפיצת מדרגה בקריירה.
 
ההרצאה נותנת כלים מעשיים לעובדים ומנהלים בארגונים על מנת לפרוץ את הגבולות המוכרים ולאפשר להם התפתחות אישית פנים ארגונית המתאימה לשאיפותיהם ולצרכי הארגון.
 
הרצאות נוספות של יונתן סמילנסקי, פרופ'
Talent Management | תחום: איזון בין קריירה ומשפחה, הרצאות באנגלית, ניהול ומנהיגות, גלובליזציה, קבלת החלטות, פסיכולוגיה

ההרצאה מיועדת לעובדים או לאנשי משאבי אנוש. בהרצאה זו  מתאר פרופ' סמילנסקי את הפעילויות והשיקולים העיקריים של חברות מובילות בארץ ובעולם בבואן לאתר כישרונות ניהוליים בארגון  ולפתח אותם באופן אפקטיבי.    בכך ההשתתפות בהרצאה תעניק אפילו למנהלי משאבי אנוש מנוסים מידע מקיף על הנעשה בארגונים מובילים בתחום ועל מה שנדרש לביצוע בצורה מיטבית.   ההרצאה תשרטט מפה לתהליכי פיתוח בארגון, שתסייע לכם להשוות בין הגישה הנהוגה בארגון שלכם לבין הנעשה בחברות אחרות במטרה לאתר ולטפח את מנהיגי המחר.  

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים