מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
על חשיבה ומעבר

על חשיבה ומעבר

הרצאה סוחפת ומרתקת העוסקת ביכולות חשיבה וטלפתיה ומאתגרת את מוחם של המשתתפים.

ליאור משלב בהרצאתו נושאים מגוונים כמו תת-הכרה, תת-מודע, שפת גוף, זיכרון מיוחד, חשיבה יצירתית, אוטוסוגסטיה, תקשורת לא מילולית, אינטואיציה, חשיבה מחוץ לקופסא, חשיבה מהירה, NLP, אשליות אופטיות.

ליאור מנור יראה לכם דרכי חשיבה מגוונות, שכלל לא חשבתם עליהם.


הרצאות נוספות של ליאור מנור
חשיבה עסקית מחוץ לקופסא | תחום: הנחיית אירועים, מרצים סלבס, מופעים וסדנאות, חשיבה יצירתית, פנאי ובידור

בעולם העסקי של היום קשה לשמור על ייחודיות. הביקוש גדל וישנה תחרות בכל תחום. הזדמנויות שמגיעות יכולות להתפספס בקלות על ידי החלטות שיווקיות שגויות ורושם מוטעה.  והשגרה... השגרה תמיד שוחקת.   כולנו רוצים להשתפר ולהתייעל, אבל לא תמיד יודעים מאיפה להתחיל.   כיצד לשפר את יכולות העובדים ? איך ניתן להפוך את השגרה למהנה והומוריסטית ? כיצד לייעל את יכולת המכירה ומדוע כדאי ורצוי לשלב רגש ? האם לסמוך על האדם שעומד מולי ?   ליאור מנור בהרצאה עוצמתית, מבדרת ומרתקת העוסקת בשיפור והתייעלות היכולת האישיות. כל זאת...

לפרטים נוספים
האמת והשקר מאחורי הטלפתיה | תחום: מופעים וסדנאות, על חושי

הרצאה מעניינת במיוחד המועברת בצורה אינטליגנטית והומוריסטית. ליאור מסביר כיצד מדענים ומומחים "נופלים בפח" על ידי הטכניקות של אמני החושים. ההרצאה מגרה את מוחו של הקהל לחשיבה מיוחדת וחדשנית בתחומים כמו: פיתרון בעיות ניהוליות, הרגש והיצירה, ומראה את צידה המואר של תופעות לא מוסברות מתחום החשיבה. כל אדם אשר ישתתף בפעם הראשונה בהדגמות החיות "ייפול בפח". אך לאחר מכן יקבל כלים לניתוח עשרות בעיות ומצבים מהעולם האמיתי.

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים