מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
כל ההרצאות

כל ההרצאות

מחפשים הרצאה מרתקת לאירוע שלכם? רשימת הרצאות מלאה של ס.מ.ל סוכנויות מרצים לישראל תספק לכם פתרון - כאן תוכלו להתרשם ולהזמין  הרצאות מפי מיטב המרצים בישראל.
הרצאות מאת המרצים של ס.מ.ל
7
זקוק לעזרה? צור קשר

נגן המחשבות - מופע טלפתיה ומוסיקה

| מרצה: אסף ניסים | תחום: הרצאות העשרה, מופעים וסדנאות, על חושי

קריאת מחשבות שיתוף הקהל באינטראקציה של התחברות טלפתית . במופע מדגים אסף ניסים קריאת מחשבות דרך כלי נגינה  לדוגמה חשוב על כל שיר ואסף ניסים יחשוף את השיר וינגן אותו  לעיניי הקהל.   במופע הקהל שותף אינטראקטיבי מלא בטלפתיה ומתנסה בזמן אמת בכל הקשור לעולם החושים ואומנות הטלפתיה על הבמה  .השילוב של קהל  סקרן לבין התחברות לאווירה במופע טלפתיה מעורר עניין רב בקרב קהלים רבים. המופע מחולק לשלושה חלקים, קטע הרצאת מבוא על עולם החושים  לאחר מכן מדגים אסף את הקשר בין פארפסיכולוגיה לאומנות המוסיקה. בחלק השלישי...

לפרטים נוספים

טלפתיה בשידור חי

| מרצה: רועי זלצמן | תחום: הרצאות העשרה, מופעים וסדנאות, על חושי

המופע "טלפתיה בשידור חי" הוא מופע בידור המשלב הומור, טלפתיה ואינטראקציה עם הקהל. זלצמן 'מרגיש' את הקהל ויודע להתאים את עצמו לכל סוגי הצופים. הוא מחבר בין ההיגיון לרגש, בין הגשמי והרוחני ומדגים כיצד טכניקה משתלבת עם אינטואיציה מפותחת. במהלך המופע זלצמן מפגין מגוון רחב של יכולות: קריאת מחשבות, כיפוף מתכות, חשיפת ציורים, גילוי מילים נבחרות ועוד. המופע מבדר ואינטליגנטי, המשאיר את הצופים עם טעם של עוד.  

לפרטים נוספים

"מופע עם חשמל באוויר"

| מרצה: רון פרשט | תחום: מרצים סלבס, מופעים וסדנאות, על חושי, פנאי ובידור

"ערב עם חשמל באוויר" – הוא מופע בידור מתחוכם הכולל קטעים מקוריים במהלכו -תוך כדי שימוש בשיטות פסיכולוגיות, שפת גוף, זיכרון, אינטואיציה , טלפתיה ,  קריאת מחשבות והדגמת היכולות המוחיות והאנושיות הקיימות . רון חושף את הקהל לעולם מדהים ומרתק של הדגמת  היכולות המוחית האנושית.   במהלך המופע חלק גדול מהקהל משתתף באופן פעיל , ונוצרת אינטראקציה מחשמלת בין רון פרשט והצופים .    פרשט מספק לצופיו ערב מרתק המשלב הומור ובידור , בו הלא יאומן מתחזק מרגע לרגע , עד לסוף הבלתי צפוי .  

לפרטים נוספים

ליאור סושרד - המופע

| מרצה: ליאור סושרד | תחום: מופעים וסדנאות, על חושי

מופע בידור על חושי חדשני , הומוריסטי ומפתיע, בשיתוף אינטראקטיבי של הקהל. הנחיה משולבת בקטעי פריצה בכנסים,ועידות מקצועיות ואירועים עסקיים. חיבור קטעי המופע עם המסרים של החברה תוך הטמעת הרעיונות והמוצרים שברצונה להעביר.

לפרטים נוספים

האמת והשקר מאחורי הטלפתיה

| מרצה: ליאור מנור | תחום: מופעים וסדנאות, על חושי

הרצאה מעניינת במיוחד המועברת בצורה אינטליגנטית והומוריסטית. ליאור מסביר כיצד מדענים ומומחים "נופלים בפח" על ידי הטכניקות של אמני החושים. ההרצאה מגרה את מוחו של הקהל לחשיבה מיוחדת וחדשנית בתחומים כמו: פיתרון בעיות ניהוליות, הרגש והיצירה, ומראה את צידה המואר של תופעות לא מוסברות מתחום החשיבה. כל אדם אשר ישתתף בפעם הראשונה בהדגמות החיות "ייפול בפח". אך לאחר מכן יקבל כלים לניתוח עשרות בעיות ומצבים מהעולם האמיתי.

לפרטים נוספים

על חשיבה ומעבר

| מרצה: ליאור מנור | תחום: אינטליגנציה רגשית, מופעים וסדנאות, על חושי, פנאי ובידור

הרצאה סוחפת ומרתקת העוסקת ביכולות חשיבה וטלפתיה ומאתגרת את מוחם של המשתתפים. ליאור משלב בהרצאתו נושאים מגוונים כמו תת-הכרה, תת-מודע, שפת גוף, זיכרון מיוחד, חשיבה יצירתית, אוטוסוגסטיה, תקשורת לא מילולית, אינטואיציה, חשיבה מחוץ לקופסא, חשיבה מהירה, NLP, אשליות אופטיות. ליאור מנור יראה לכם דרכי חשיבה מגוונות, שכלל לא חשבתם עליהם.

לפרטים נוספים

אקסטרים מג'יק

| מרצה: חזי דין | תחום: מופעים וסדנאות, על חושי

תחום האקסטרים מג'יק נחשב בכל היסטוריית הקסמים מאז ומעולם לקיצוני ביותר ונוסה ע"י יחידי סגולה בודדים בלבד וזאת בשל הסכנה הרבה שכרוכה בו. קוסמים מסוימים אף מצאו את מותם במהלך הניסיונות השונים. במהלך הרצאתו המרתקת יענה הקוסם ואמן האקסטרים חזי דין לקהל על כל השאלות האלה ועוד ... חזי מספק לקהל שומעיו הרצאה מרתקת, מותחת ומבדרת המספרת את סיפור האתגרים המסוכנים במלואם, בשילוב קטעי וידאו וקטעי אקסטרים מג'יק בשיתוף הקהל. ההרצאה משלבת בין היתר מסרים של דבקות במטרה, כיבוש יעדים ואמונה אמיתית בדרך. זה לא...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים