מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

עולם היין

במפגש מרתק המשלב עניין רב, הרבה הומור, לגימות והרבה הנאה ומעניק את "כל התורה על רגע אחת" וב"גובה העיניים". במהלכה ניתנים הרבה טיפים מעשיים (רכישה, אחסון, אירוח, יין ואוכל, יין ובריאות, יין וסקס...) ועוד.

בד בבד עם עליית רמת החיים בעולם המערבי ובישראל, חשיבותה של תרבות השולחן, הולכת ותופסת מקום של כבוד אצל שכבות נרחבות בציבור, במסגרתה תופס היין מקום דומיננטי. בעת האחרונה, אנו עדים להתרחבות של חוג האנשים המודעים לתרבות השתייה, צימאונם (תרתי משמע) וסקרנותם להכיר את כל הקשור לעולם היינות, הגשתם והערכתם.


סדנאות נוספות :

" יקבי בוטיק ישראלים" - יקבי הבוטיק הם שיובילו את תעשיית היין המקומית להכרה בינלאומית באיכויותיה. הסדנא כוללת טעימות ממיטב יקבי הבוטיק בארץ במגוון גדול של יינות, טעמים וסגנונות

"חגיגת הקוקטיילים הגדולה!" - בואו ללמוד כיצד מכינים קוקטיילים, נדגים גם קישוטי פירות טרופיים ונבהיר לכם כיצד הופכים את הבר הביתי, לבר של ממש!

"סדנת קפה וגורמה" - בסדנא זו נכיר דרכו של הקפה מהעץ ועד לכוס, תוך טעימות קפה והכרת המרקמים והטעמים השונים.

"סדנת בירה - משקה האלים" – אירוע שכולו בירה ומצב רוח, נלמד הכול על מקורות המשקה, תהליכי הייצור, צורות הגשה, ההבדל בין בירה מחבית לבירה מבקבוק, וטיפים ואנקדוטות הקשורות בבירה.

"הסודות שמאחורי הבר" - מפגש משובח מרתק להכרת עולם הבר!
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
אהבה בזמן קורונה
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים