מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
סיפור הרשתות החברתיות

סיפור הרשתות החברתיות

בהרצאה זו נחשף לעולם המדהים של הרשתות החברתיות. נכיר את מושגי העולם המרושת, נכיר מודלים נוספים שבאמצעותם ניתן לנתח קשרים ויחסים ברשתות חברתיות. נכיר את סוגי הקשרים והרשתות החברתיות על פי מודל דאנבאר. נלמד את סוגי הרשתות החברתיות הדיגיטליות הפופולריות, נלמד על מעגלי ההשפעה, מנהלי הקשרים, מוקדי הידע ושומרי סף. 
הרצאות נוספות של אלון הסגל, ד"ר
על מקצועות העתיד והדרכים להתמודד: | תחום: חדשנות, מדע ועתידנות וטכנולוגיה, הרצאות העשרה, חשיבה יצירתית

כבר כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה, ישנם מקצועות שנעלמים מהשוק כמו מקצועות הטקסטיל, הדפוס והקדם דפוס. מקצועות אחרים משתנים. המוסכניק צריך לדעת מיחשוב, הטכנאי צריך להכיר את החדשנות המתפתחת והמנהל צריך להתמחות בניהול שינויים. אפילו מקצוע כמו הוראה ישתנה ויותאם ללמידה אוטונומית, מרחוק, בצורה רבודה ומעצימה. מקצועות חדשים מתפתחים כמקדמים במנועי חיפוש, מנהלי אתרים, מנהלי תשתיות מידע, לוחמי סייבר ועוד. בעתיד הקרוב המהפיכה תתחזק. מקצועות רבים יוכלו להיות מוחלפים על ידי בינה מלאכותית, אלגוריתם מתוחכם, תכנה חדשה,...

לפרטים נוספים
מאפייני המרחב הדיגיטאלי | תחום: הרצאות באנגלית, חדשנות, מדע ועתידנות וטכנולוגיה, הרצאות העשרה

בהרצאה זו נכיר את השינויים הגלובליים המתרחשים כיום ואת מקומה של הטכנולוגיה הדיגיטלית בשינויים אלו.  נבין את ההשפעות הבסיסיות של המרחב הדיגיטלי. את שינוי מרחב המקום והזמן, את תהליך ההתאמה של האדם לאתני הטבע, שיטות התמודדות עם עומס ואינטנסיביות של המידע גלובלי. נבין את מטרתה של הטכנולוגיה הדיגיטלית כמוצר תחליפי ואת סכנתו של הפער הדיגיטלי. בהרצאה ישולבו מודלים מחקריים ותפיסתיים שונים כ: אינטרנט דור 1+2, מודל הדורות, הגדרת האוריינות  הדיגיטלית, מערכות מורכבות מסתגלות, חיזוי השפעות טכנולוגיה וחדשנות.   

לפרטים נוספים
הסביבה [האקולוגיה הדיגיטלית] החדשה | תחום: הרצאות באנגלית, חדשנות, מדע ועתידנות וטכנולוגיה, הרצאות העשרה, גלובליזציה

השינויים הטכנולוגיים המתפתחים סביבינו, מהסמארטפון, לרשתות חברתיות, רשתות תקשורת חכמות, ענני מידע, ו מדפסות תלת מימד, התפתחות הבינה המלאכותית ושימוש גובר באפליקציות , רק מתגברים ומשתכללים. המעניין הוא ששינויים אלו משפיעים על כל אחד ואחד מאיתנו. היחיד והחברה כולה. ולאיטה, יוצרת החדשנות הטכנולוגית פורצת דרך זו, סביבת חיים חדשה סביבינו . כזו שבגללה אחנו חושבים שונה, מתקשרים גלובלית, צורכים מידע מעננים, מדפיסים את המוצרים שלו, ומשנים החלטות, ערכים ו סדרי עדיפויות. אם כך, מה צופן לנו העתיד בסביבת חיים...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים