מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
סודות שפת הגוף - מופע חוויתי

סודות שפת הגוף - מופע חוויתי

בהרצאה העוסקת בתקשורת לא מילולית ,תדמית אישית ומקצועית בישראל, מאפשרת דורית עוזיאל לקהל לקחת חלק פעיל בעיצוב חייהם על ידי רכישת ארגז כלים פרקטי ורלוונטי, בו ניתן להשתמש בכל אינטראקציה של תקשורת בין אישית בה מעורבים.

בהרצאה מציגה דורית יכולת אבחון מעולה אשר מאפשרות לה לזהות את המקומות המדויקים באדם העומד מולה הזקוקים לעבודה או לשינוי,באופן שיביא לשיפור משמעותי בחייו.

בהיותה מומחית מוערכת לתקשורת בשפת גוף, פותחת דורית דלת אל עולם שלם ומרתק של סמלים ופירושם, אשר מאפשרים לכל אחד לפתח טקטיקות מתאימות לכל סיטואציה נתונה.


הרצאות נוספות של דורית עוזיאל
מתן שירות ושביעות רצון הלקוח | תחום: תקשורת בין אישית ושפת גוף, שרות לקוחות

השירות הוא גורם חשוב בבניית תדמית של מקום, ארגון או בעל מקצוע. לקוחות הינם נכס חשוב ביותר של כל חברה ומהווים תנאי הכרחי להצלחתה ולשגשוגה. עובדים מול קהל - חשוב שתכירו את משמעות שפת הגוף של הלקוח, וכיצד אתם יכולים להפוך את גופכם למכונת מכירות. מהו שירות איכותי? כיצד מתמודדים עם לקוחות זועמים? איך צריך לדבר בטלפון כדי להצליח בצורה הטובה ביותר במשימה? איך יוצרים תדמית סביבת עבודה חיובית ומזמינה  שירות מקצועי ככלי לחיזוק תדמית הארגון כלפי פנים וכלפי חוץ  הבנת הגורמים המשפיעים על שביעות הרצון של הלקוח....

לפרטים מלאים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים