מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
נשים מנגה וגברים ממאדים- היכן הם נפגשים?

נשים מנגה וגברים ממאדים- היכן הם נפגשים?

 איריס בר און עונה עבורנו בכמה סוגיות בסיסיות ובוערות ביותר בחיי כולנו כמו התמודדות עם השגרה השוחקת, החייאת התשוקה, מקום הילדים בזוגיות, האם אושר האישי שלנו תלוי זוגיות- ועוד... כל הרעיונות החדשניים לריענון הזוגיות והחזרת ה"פלפל" מתובלים בהמון הומור שאינו גס או בוטה כלל ועיקר ועל כן ההרצאה מתאימה לקהל הרחב.
הרצאות נוספות של איריס בר און, ד"ר
איך לעשות מהלימון לימונדה?? | תחום: הרצאות צחוק והומור, מופעים וסדנאות, הרצאות בנושא זוגיות

התנהגות הינה בחירה, כאב כעס ופגיעה –בחירה , איך להפוך את החמוץ למתוק בשילוב הקהל  על ידי סימולציות  - המטרה להבין כי אפשר גם אחרת .... הרצאה הומוריסטית שתעסוק בנושאים הבאים :    • על ההבדלים בין המינים – השפות השונות, איך ניתן  להבין ולהכיל ולחיות        בכיף ביחד.  • נולדנו שונים בחשיבה בתפיסה בצרכים המיניים . • הקושי להבין את הביולוגיה והשונות הרגשית , מייצר אכזבות וקשיים. • כיצד ניתן להבין ולמנוע  אכזבות דרך ההבנה . • ילדים... משכנתא... הורים... כסף... עבודה... שגרה... יחסים שחוקים בין בני הזוג... מה...

לפרטים נוספים
יחסים | תחום: הרצאות בנושא זוגיות

 הרצאה בוגרת ומפוקחת מאד הנוגעת בהבדלים הבסיסיים השונים בין גברים לנשים בהיבטים הנפשיים והפיסיים. כמו כן, בר און תיגע בנושאים כמו אמצעי מניעה- אילו סוגים קיימים? מתי צריך להשתמש? פורנוגרפיה- כיצד היא מזיקה? וכמובן בקודש הקודשים- מהי בעצם אהבה?

לפרטים מלאים
על רומנטיקה ואהבה... | תחום: איזון בין קריירה ומשפחה, הרצאות בנושא זוגיות

 כסף, אינטרסים, קונפליקטים ואהבה- הכל בהרצאה אחת משעשעת במיוחד העוקבת אחר כמה דמויות עבר והשוואתן לידוענים של ימינו. ההרצאה מתאימה במיוחד לערבי גיבוש, חברות, משרדים וכיוצ"ב.

לפרטים מלאים
מהלימון ללימונדה | תחום:

 נלמד כיצד כל אחד מאתנו יכול לייצר סביבת עבודה מרגיעה, מסודרת, בטוחה ונעימה בהרצאה מרתקת (המלווה במצגת). בר און שוטחת בפנינו את היסודות לסביבת עבודה נעימה תוך נגיעה בנושאים כגון: תקשורת- מהם הדרכים היעילות ביותר להעביר את המסרים באופן המדויק אך גם הנעים ביותר? ביקורת- כיצד להכיל ולספוג דעות שונות וביקורות על עבודתנו ובמקום להתכנס ולסגת- להפוך את הביקורת למקור לשינוי חיובי. האצלת סמכות- היכן שורר הגבול בין החברות לבין הסמכות? האם הוא קיים, נחוץ? כחלק מההרצאה בר און משתפת את הקהל בסימולציה על...

לפרטים מלאים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים