מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
נשים וקריירה בעולם החדש

נשים וקריירה בעולם החדש

מה עושים עם כל רגשי האשם האינסופיים ואיך לעזאזל "היא עושה את זה" (או שלא)?
מה עושים עם עבודה-קריירה-אלף סידורים ואושר אישי?
מהי "דת האימהות" ומדוע האם היא תמיד אשמה? 
לאן נעלמה המהפכה המפוארת של הפמיניזם?
למה מצבן של הנשים הלך אחורה ואיך צועדים קדימה? 
מי מאושרת יותר: אישה עם ילדים או ללא ילדים?
איך משלבים אהבה" + "תשוקה" בעולם החדש? 
איזה סוגי זוגיות הציעו לנו הפסיכולוגים הגדולים והפסיכולוגיות הגדולות?...
ההרצאה מלאה במחקרים, אנקדוטות, דוגמאות מהחיים ומודלים של פתרונות מפתיעים לבעיות מוכרות. 
 
הרצאות נוספות של אייל דורון, ד"ר
חשיבה יצירתית בעולם כאוטי דברים שרואים ממרחק שני מטר | תחום: הרצאות מקוונות און ליין ON LINE, עולם העבודה, חינוך והוראה בעידן החדש, חשיבה יצירתית

 יש לנו הזדמנות, דווקא עכשיו. קמנו בוקר אחד לעולם חסר ודאות, ויש לא מעט לחץ ודאגה באוויר. זה נכון, הכל זז מהר, אבל גם אנחנו יכולים להגיב בקצב מפתיע משלנו. אנחנו טובים כשאין לנו ברירה. אז מה עושים? איך חושבים יצירתי? איך מחזירים לעצמנו תחושת שליטה במצב של חוסר ודאות מתמשך? מה עושים בבית, כשכולם ביחד? איך מתארגנים מחדש? איך חושבים ומרגישים חופשי בעולם של מגבלות? הרצאה מעוררת השראה עם חשיבה מסוג אחר על מציאות מסוג אחר. יש בתקופה הזאת הרבה דברים שיכולים לעורר השראה, לגלות את עצמינו, להפתיע את...

לחצו לפרטים
תבונה יצירתית בחיים ובעבודה - סדנא | תחום: סדנאות חוויה וגיבוש, חשיבה יצירתית

סדנא חווייתית וייחודית על חשיבה יצירתית וחשיבה המצאתית בכל מרחבי חיינו.  מפגש הכולל מעורבות קהל בהפעלות של פיתוח חשיבה המצאתית ופתרונות יצירתיים.  במהלך ההרצאה יעבור הקהל תרגול חווייתי ומועיל מאוד של כלים שימושיים לחיים ולעבודה.  האם אפשר לפתח יצירתיות בכל גיל ושלב בחיים?  למה יצירתיות היא התכונה החשובה ביותר בעולם החדש?  איך אפשר להפוך את היומיום למחנה אימונים של שיפור היצירתיות? איך להגביר את החשיבה היצירתית של הארגון החל ממחר בבוקר?  ומדוע טענו גדולי החוקרים שיצירתיות היא טעם החיים?  

לפרטים נוספים
" להמציא את עצמנו מחדש " | תחום: העצמה ומצוינות אישית, מוטיבציה והשראה, הרצאות העשרה, מאמנים עסקיים

 שלום חנוך שר בזמנו שיר מחאה סאטירי ומוכר: "כל אחד רוצה להיות מנכ"ל להיות מזכ"ל להיות מפכ"ל כל אחד רוצה להיות - משהו, מישהו". שרנו וחייכנו, ואז הגיעה המאה ה-21 במלוא עוצמתה ושינתה את כללי המשחק. לא "כל אחד רוצה", אלא "כל אחד חייב". חייב מה? להיות 'מישהו', מדוע? כי כל אחד רוצה להתפרנס. כי גם אנחנו רוצים להרוויח כסף ולחיות בכבוד. זהו השיר של השנים הקרובות. זהו שיר אחר, שלא כולם מזמזמים אותו לעצמם עדיין וכדאי להתחיל, לפני שיהיה מאוחר מידי.  בתוך עשור הרובוטים ישלחו לפחות 40% מבעלי המקצועות בישראל הביתה. זה באמת הופנם...

לפרטים נוספים
" משוגעים תפסיקו להיות נורמליים " | תחום: העצמה ומצוינות אישית, מוטיבציה והשראה, חשיבה יצירתית

 חינכו אותנו שחשוב להיות אנשים "רציניים" ו"אחראיים". אנחנו רגילים לחשוב לפי קטגוריות נוקשות של שחור/לבן, של עבודה/בית, או של ילדותיות/בגרות. למדו אותנו להעריץ את החשיבה ההגיונית, להיות אחראי, להכין שיעורים, להגיע בזמן ולהתכונן למבחנים. אבל המאה ה-21 עובדת אחרת: כל המובילים של העולם החדש, מגוגל, פייסבוק ואמזון, ומי שלא תרצו - הם בעצם "משוגעים" שהולכים כמעט נגד כל מה שלמדנו. המאה ה-21 מכבדת אנשים שפועלים גם מתוך אינטואיציה ותחושות בטן, באופן יותר ספונטני, מתוך תשוקה, ובעתיד הקרוב נתבקש להיות גם קצת "משוגעים". אי...

לפרטים נוספים
על נשים, הצלחה וקריירה בעידן החדש | תחום: איזון בין קריירה ומשפחה, הרצאות צחוק והומור, הרצאות באנגלית, יחסי הורים וילדים, יום האישה, העצמה נשית

96% מהאמהות מרגישות אשמות. אלה הממצאים והשאלה היא עד מתי? מפגש מסקרן מצחיק ובעיקר מפתיע על נשים, אושר והעולם החדש. איך חיות נשות המימוש העצמי? איך לצאת מהמלכוד של ״דת האימהות״ ושל ״האם האשמה תמיד״? ואיך כל זה קשור ליצירתיות ול״אימהות יצירתית״.   איך לחזור הביתה אחרת? להפסיק למדוד זמנים לילדים ולהתחיל להנות ולבעוט בתור נשים שרוצות ויכולות להמשיך ולהפתיע את עצמן.   

לפרטים נוספים
חשיבה יצירתית -בדרך למנהיגות יצירתית | תחום: חדשנות, ניהול ומנהיגות, גלובליזציה, כלכלה ועסקים, חשיבה יצירתית

ד"ר אייל דורון, מומחה לפיתוח חשיבה יצירתית, חקר ופיתח במהלך הפוסט-דוקטורט שלו, שיטות ייחודיות להגברת החשיבה היצירתית בקרב עובדים ומנהלים. ההרצאה משלבת כלים מעשיים לפיתוח היצירתיות בעבודה ובחיי היום יום.  מהי יצירתיות, כיצד בוחנים יצירתיות, וכיצד מפתחים אותה בקרב עובדים ומנהלים? הכרות עם השיח העדכני במחקר העולמי, הקשר שבין יצירתיות וחדשנות. דגש למנהלים: רכישת כלים לפיתוח מנהיגות יצירתית והובלת אחרים אל עבר שינוי.  

לפרטים נוספים
הישגי שיא בתנאים של חוסר וודאות | תחום: העצמה ומצוינות אישית, חדשנות, ניהול ומנהיגות, חשיבה יצירתית

ההרצאה מתמקדת ביכולת שלנו לפעול בתנאים של חוסר ודאות בעולם משתנה ודינמי. מה ניתן ללמוד מאנשים שהגיעו להישגי שיא, על האופן שבו 'מפצחים' את השיטה, ומבינים את הרוח של העולם החדש. בהרצאה נברר לעומק האם החוקים והכללים באמת השתנו בעולם, ונבין מה הוכיחו המחקרים העדכניים ביותר בעולם על הצלחה וניהול בסיטואציות של חוסר ודאות מתמדת. ההרצאה כוללת דוגמאות מוחשיות מהארץ ומהעולם, וכלים מעשיים וממשיים להישגים יוצאי דופן.

לפרטים נוספים
איך להיות מאושר במאה 21? | תחום: העצמה ומצוינות אישית, הרצאות העשרה, פסיכולוגיה, העצמה נשית

הרצאה מרתקת על אושר אמיתי ואיך אפשר להשיג אותו במאה ה-21. ההרצאה נוגעת במגוון תחומי החיים כמו זוגיות, אהבה, נשים, גברים, ילדים, משפחה וכמובן עבודה. ההרצאה עובדת דרך מחקרים, אנקדוטות ודוגמאות מרתקות ומלאות הומור על כל מה שכל אחד מאיתנו צריך לעשות כדי להיות מאושר יותר ולהפוך את העבודה שלו למאושרת יותר. ההרצאה מביאה גם דוגמאות מחברות בעולם שהצליחו לייצר מודל ייחודי ויוצא דופן של אושר ארגוני. הרצאה משעשעת ומלאת תובנות לחיים.  

לפרטים נוספים
איך להנהיג חברה מאושרת | תחום: ניהול ומנהיגות

מהו פרופיל המנהל המאושר בישראל? האם כל אחד יכול להצטיין או שזו הבטחת שווא מתסכלת? איך מזהים "עובד מאושר"? מדוע העובד ששורק במסדרון ומארגן את הטיול לים המלח, אינו בהכרח מאושר? מה הסיבה שהשקעה של מאות שעות הכשרה בעובדים הנראים כמקצועיים ואחריים לעולם לא תשתלם? המפגש דן במיתוס "הנעת העובדים" ומציג את גבולות החופש החדשים של החברות המובילות בעולם.

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים