מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
נשים בתקשורת – התמודדות בעולם גברי

נשים בתקשורת – התמודדות בעולם גברי

תיאור מקומן של הנשים במפת התקשורת הישראלית– מה השתנה בשנים האחרונות, באיזה אופן, עד כמה נשים מעורבות בתפקידים בתקשורת בכלל ובטלוויזיה בפרט, מה מעמדן,  מה ייחודו של הסיקור הנשי, אם בכלל. איך מתמודדת אישה  - כתבת , אמא, עם עבודת שטח ותחקירים סביב השעון.
הרצאות נוספות של סמדר פלד
מכנס קיסריה ועד כנס שדרות - העושר והעוני בישראל דרך עדשת המצלמה | תחום: תקשורת ישראלית, חברה ומדינה

איך מספרים על עוני בטלוויזיה, איך מטפלים בעושר  - עד כמה אפשר להעמיק בטלוויזיה בתיאור תהליכים, מה מקומו של הסיפור האנושי, למה צריך אותו.  מאיפה  באים הסיפורים, עד כמה הכתבות משפיעות על המצב החברתי – האם הן פותרות רק את בעיות המרואיין או שיש להן השפעה מצטברת על הפערים החברתיים.  מה קורה לאנשים  שנמצאים במצוקה לאחר שידור הכתבה, עד כמה הם בכלל רוצים להיחשף, האם יש לנו אג'נדה, עד כמה הכתבות משפיעות על המערכת הממשלתית,  איך אנחנו ככתבים חווים את העצב הזה בפיגועים, בסיפורי מצוקה, האם אנחנו הולכים עם התחושות...

לפרטים נוספים
מאחורי הקלעים של עשיית חדשות או איך נולד סיפור עיתונאי | תחום: תקשורת ישראלית

משיחת הטלפון  מוקדם  מאוד בבוקר ועד המהדורה של שמונה בערב, מה המכשולים בדרך לעשיית כתבה, איך נראות הדקות שלפני אות הפתיחה, איך נראית עבודת השטח של הכתב  -  עם מי הוא נפגש,  איך נראית עבודת מערכת , מי מחליט מה  יהיה על המסך, איך מתוך  המרוץ המטורף של היום עולה לבסוף בערב הכתבה. 

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים