מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
נפלאות תורת המשחקים

נפלאות תורת המשחקים

אומן, כהנמן ונאש, הולכים למסעדה לחגוג את קבלת פרסי הנובל שלהם בכלכלה. אומן וכהנמן מזמינים סלט ומנת פסטה, ואילו נאש "חוגג" עם סטייק אנטריקוט על מצע מחית ירקות שורש עם רוטב פטריות כמהין.  בצד, כמובן, הוא שותה יין משובח.
כשמגיע החשבון כולם שולפים כרטיסי אשראי ונאש מורה למלצרית לחלק את החשבון "שווה בשווה". מה יעשו אומן וכהנמן? ויותר חשוב – מה אתם הייתם עושים במצב כזה? בהרצאה "נפלאות תורת המשחקים", אלעד הולנדר מסביר בקלילות מה הקשר בין זוכי פרסי נובל בכלכלה לבין נימוסי שולחן ואסטרטגיות ניהול של עסקים ומדינות.
 
בעברית פשוטה: "מה זה, לעזאזל, תורת המשחקים"? ואיך הבנת הנושא תשפר את חיי היום-יום של כל אחד מאיתנו? אלעד מסביר בהומור את "תורת המשחקים" ופורט אותה לכלים פרקטיים הישימים מייד בסוף ההרצאה.
כל ההרצאות של אלעד נסובות סביב עולמה של תורת המשחקים- האופן שבו אנשים עובדים בקבוצה, קבלת ההחלטות שלהם ובניית מערכות היחסים.
 
ישנן שלוש רמות שונות שניתן לדבר עליהן, התא המשפחתי, הארגון והחברה כולה. 
 
לקהל מנהלים המיקוד הינו על התחום החם ביותר כיום של תורת המשחקים- תכנון מנגנונים. ההרצאה בוחנת הדברים מהזווית של הפסיכולוגיה של המשחק עד כדי "משחוק" או 
 
"gamification". היא מסבירה בעברית קלה מה הקשר בין אופן חלוקת חשבון המסעדה בין הסועדים, לשביתת הרופאים, להתמדה בדיאטה, ובהקשר הארגוני- לבניית מוטיבציה לעובדים, עידוד מצוינות וחדשנות או להנעה לפעולה של הלקוחות. 
הנדסת מנגנונים היא צורת ראייה נדרשת ואלמנטארית בעולמה של תורת המשחקים. הבנת הנושא תשפר את חיי היום-יום של כל אחד מאיתנו והינה בגדר כלי חובה בארגז הכלים של כל מנהל.
 
ניתן להזמין מיקוד סביב השימוש של תורת המשחקים בפלטפורמה הטכנולוגית לעשייה ובעיקר החדירה המוגברת של האינטרנט ורשתות חברתיות. בפרט, אלעד משלב בהרצאה זו הצצה מרתקת ל"טכנולוגיות חברתיות" חדשות (למשל- crowdsourcing ) וגם טכנולוגיות אל-ממש, כגון טכנולוגיות הדמיה חדשניות לייצור עולמות מראה. שי גולדן, עיתונאי דה מרקר כתב זה מכבר על מייסד פייסבוק: "יכול מאוד להיות שמארק צוקרברג הוא אחד האנשים החשובים ביותר שהתהלכו על פני כדור הארץ". ההרצאה היא בגדר מסע יישומי להבנת המשפט וחרב הפיפיות שיש להכיר סביבו. 
ולפעמים, אולי דווקא צריך לחזור לקבוצות הכי קטנות  והכי חשובות. 
 
הרצאה שתוכננה במיוחד לתא המשפחתי- הרצאה על אהבה וזוגיות, תורת המשחקים בקבוצה המינימלית והכה מאתגרת המונה שני אנשים. 
האם אפשר להתיימר לשמור על האהבה לאורך זמן? מהם סודות המשיכה המינית? מה תפקיד השקרים והבגידות כשהם צצים? איך אנחנו באמת מביאים את הזוגיות שלנו למקום שבו אנו רוצים אותה? ההרצאה נותנת טעימה מדעית אל מאחורי הקלעים של עולם האהבה והמשיכה, במטרה אחת "פשוטה"- לחיות באושר ועושר עד עצם היום הזה.
 
 
הרצאות נוספות של אלעד הולנדר
חוכמת ההמונים - המימד הפרקטי בעולם החינוך | תחום: הרצאות באנגלית, חדשנות, תורת המשחקים וחכמת ההמון, הרצאות העשרה, קבלת החלטות, חשיבה יצירתית

גופים מובילים במשק הישראלי פונים היום לכוח ההמונים, פנים וחוץ ארגונית כדי לייצר תובנות מדויקות וחכמות לא פחות מאשר אלו של מומחה מלומד ספציפי.  בעולם, חוכמת ההמונים שעלתה לכותרות עם ספרו המכונן של ג'יימס סורוביצקי "חוכמת ההמונים" היא היום כלי עבודה מובנה בארגונים המובילים ב Fortune500, כלי שהלכה למעשה פותר בעיות שארגוני הענק לא הצליחו לפתור בהסתמך על כוחותיהם הפנימיים.  ההרצאה נותנת טעימה מהנושאים הרבים הנכנסים תחת קורת הגג הרחבה שלה- מאתגרים בשיתוף מידע פנים וחוץ ארגוני, עבור בניהול רעיונות- הבניית...

לפרטים נוספים
פותחים שנה חדשה - חדשנות ארגונית על פי תורת המשחקים | תחום: הרצאות באנגלית, חדשנות, תורת המשחקים וחכמת ההמון, מדע ועתידנות וטכנולוגיה, הרצאות העשרה, חשיבה יצירתית

איך מייצרים 2016 טובה יותר מ 2015? תהליך חדשנות ארגונית (organizational innovation) הינו חלק אינטרגלי מקיומו של כל ארגון. מדובר וודאי באחד הנושאים החשובים בניהול ארגוני-אסטרטגי, נושא שעל פי רוב אינו זוכה לרוב לתשומת הלב הראויה. אין מדובר ביוזמה נקודתית. מקומה של החדשנות אינה רק במחלקות המו"פ ובצוותי החדשנות סביב המנכ"ל או בחברת הייעוץ. ראוי שהחדשנות תהא מוטמעת בקרב כלל העובדים, כחלק מתהליך עבודה שוטף, כחלק ממטרה רחבה של פיתוח תרבות של חדשנות ומנהיגות בכלל הארגון. ההרצאה שמה זרקור על ניהול חדשנות, על יצירת סביבה...

לפרטים נוספים
"שניים (+/-) במיטה אחת" | תחום: הרצאות בנושא זוגיות

אתה חוזר הביתה, אישתך עם פרצוף תשעה באב. ״מה קרה ממי?״, אתה שואל. ״כלום״ היא עונה בטון פולני תוך חריקת שיניים. מה הפתרון? (השאלה נכונה לגברים ונשים כאחד)   "סוד הנישואים המאושרים נותר סוד" אמר הנרי יאנגמן, ובכל זאת, המדע היום יודע להסביר הרבה על השורשים של האהבה ועל הדרך לתחזקה.    אומרים שלמצוא אהבה - זה ביד המקרה, אך לשמור עליה - זה מעשה אומנות. היום אנחנו קרובים יותר מתמיד להבנה מה הבסיס המדעי לאותו מעשה אמנות, להבדל בין תחושת הפרפרים של התחלת הדרך והשגרה השוחקת של המשכה... בהרצאה קלילה ומחויכת שופך אלעד...

לפרטים נוספים
נפלאות חוכמת ההמונים | תחום: תורת המשחקים וחכמת ההמון

(על הדרך לרתום אחרים לפרויקטים שלי...)   היום זה מוכח. בתנאים הנכונים, קבוצות הן אינטליגנטיות במיוחד, ופעמים רבות יותר מהאנשים הנבונים ביותר בתוכן. אנדיווידואלים ואפילו ארגונים מבינים שיש ריכוז אדיר של יכולות ומשאבים מחוץ להם. השאלה היא- איך מגיעים לכוח זה? ואיך רותמים אותו?   העולם הגדול מתכווץ עם אמצעי התקשורת היעילים. פנינת חוכמה מקצה אחד של העולם יכולה לעשות דרכה כהרף עין לקצה השני והעולם, ובאותה הנשימה, אצלנו בארגון, המידע מתקשה לעבור ממחלקה למחלקה. תובנה של צוות בקושי זולגת לצוות האחר. למה? ולא רק...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים