מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
נגן המחשבות - מופע טלפתיה ומוסיקה

נגן המחשבות - מופע טלפתיה ומוסיקה

קריאת מחשבות שיתוף הקהל באינטראקציה של התחברות טלפתית .
במופע מדגים אסף ניסים קריאת מחשבות דרך כלי נגינה  לדוגמה חשוב על כל שיר ואסף ניסים יחשוף את השיר וינגן אותו  לעיניי הקהל.  
במופע הקהל שותף אינטראקטיבי מלא בטלפתיה ומתנסה בזמן אמת בכל הקשור לעולם החושים ואומנות הטלפתיה על הבמה  .השילוב של קהל  סקרן לבין התחברות לאווירה במופע טלפתיה מעורר עניין רב בקרב קהלים רבים. המופע מחולק לשלושה חלקים, קטע הרצאת מבוא על עולם החושים  לאחר מכן מדגים אסף את הקשר בין פארפסיכולוגיה לאומנות המוסיקה. בחלק השלישי משלב אסף את המוסיקה בקטע עם גיטרה וכלי נגינה שונים על הבמה. מופע הטלפתיה הוא אטרקציה מיוחדת לכל מסיבה שיש בה את הרצון להפעיל את הקהל בשילוב של תכנים טלפתים בשילוב אומנות החושים.
המופע משלב את פלאי החוש  השישי שקיימים בכולנו. במופע יש שילוב של העצמה אישית תוך כדי התנסות טלפתית עם האומן בקריאת מחשבות ברמה הבימתית. 
 
"נגן המחשבות" הינו  מופע המשולב בהרצאה סוחפת עם הדגמות על הקהל .
צעד אחר צעד ייקח אתכם אסף אל חוויות מעולם הנסתר ופלאי החוש השישי.במופע מיוחד שטרם נראה כמותו ידגים אסף קטעים ייחודיים ומקוריים המקשרים את כוח המוסיקה עם העולם שמעבר לחמשת החושים. 
במהלך המופע יבקש אסף ניסים ממתנדב אשר ניבחר באקראי מהקהל לזמזם לעצמו כל שיר שעולה במוחו ויסתיר את זהות השיר על ידי שתיקה וזמזום לעצמו  פנימה .
לאחר מכן יחוג אסף סביב המתנדב ויקלוט בחושיו המיוחדים את השיר שהמתנדב חושב עליו . לאחר מספר שניות של ריכוז הוא יחשוף את השיר וינגן אותו לעיני הקהל הרב .
 
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
אהבה בזמן קורונה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים