מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
מתן שירות ושביעות רצון הלקוח

מתן שירות ושביעות רצון הלקוח

השירות הוא גורם חשוב בבניית תדמית של מקום, ארגון או בעל מקצוע. לקוחות הינם נכס חשוב ביותר של כל חברה ומהווים תנאי הכרחי להצלחתה ולשגשוגה. עובדים מול קהל - חשוב שתכירו את משמעות שפת הגוף של הלקוח, וכיצד אתם יכולים להפוך את גופכם למכונת מכירות. מהו שירות איכותי? כיצד מתמודדים עם לקוחות זועמים? איך צריך לדבר בטלפון כדי להצליח בצורה הטובה ביותר במשימה? איך יוצרים תדמית סביבת עבודה חיובית ומזמינה  שירות מקצועי ככלי לחיזוק תדמית הארגון כלפי פנים וכלפי חוץ  הבנת הגורמים המשפיעים על שביעות הרצון של הלקוח.  פיתוח היכולת לתקשר בצורה אוהדת ואסרטיבית עם סוגים שונים של לקוחות.  הכרה בשפת הגוף ככלי לבניית אוירה מרגיעה ופותרת קונפליקטים ופיתוח היכולת לקרוא את כוונותיהם של אחרים.  הנימוס כמקדם שירות בסדנא יעשה שימוש בקטעי וידאו שיצולמו במעגל סגור וינותחו בהקשר של הנושאים המועברים. 5. בנוסף ניתן לקבל שירות לקוח סמוי, בו בוחנת דורית את מערך השירות של הלקוח ומשתמשת בחומרים המצולמים במהלך הסדנה כהדגמה חיה מתוך עולמם של המשתתפים. כמו כן מקבלת ההנהלה משוב, ניתוח והכוונה לפתרונות ע"י דורית. שירות זה זוכה להצלחה גדולה מאחר והתרומה שלו ללקוח היא כמעט מיידית בשיפור מערך ותפקוד אנשי השירות.
הרצאות נוספות של דורית עוזיאל
סודות שפת הגוף - מופע חוויתי | תחום: תקשורת בין אישית ושפת גוף

בהרצאה העוסקת בתקשורת לא מילולית ,תדמית אישית ומקצועית בישראל, מאפשרת דורית עוזיאל לקהל לקחת חלק פעיל בעיצוב חייהם על ידי רכישת ארגז כלים פרקטי ורלוונטי, בו ניתן להשתמש בכל אינטראקציה של תקשורת בין אישית בה מעורבים. בהרצאה מציגה דורית יכולת אבחון מעולה אשר מאפשרות לה לזהות את המקומות המדויקים באדם העומד מולה הזקוקים לעבודה או לשינוי,באופן שיביא לשיפור משמעותי בחייו. בהיותה מומחית מוערכת לתקשורת בשפת גוף, פותחת דורית דלת אל עולם שלם ומרתק של סמלים ופירושם, אשר מאפשרים לכל אחד לפתח טקטיקות מתאימות...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים