מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
מפסגת האוורסט ומעלה - המדריך להגשמת חלומות

מפסגת האוורסט ומעלה - המדריך להגשמת חלומות

ב- 12 במאי 1992 הצליח דורון אראל לכבוש את פסגת האוורסט ולהיות הישראלי הראשון שטיפס על ההר הגבוה בעולם. על רגע הניצחון הגדול מספר דורון שישב על הפסגה, יודע בברור שזה הרגע המשמעותי ביותר בחייו, הניצחון הגדול ביותר שיהיה לו אי פעם, ובתוכו ריקנות מוחלטת. כול שרצה היה לרדת. הגשמת חלום גדול היא צומת דרכים מסוכנת. רבים נופלים לחוסר עשייה מדושן, אחרים שוברים את הראש בקיר למצוא ניצחון גדול יותר במקום שהוא כבר לא קיים. אראל מצא את הדרך למנף את כיבוש האוורסט ולפתוח דלתות חדשות אל חלומות ישנים. הוא יצא לעשרות מסעות באזורי הקטבים. הפליג בסירות מפרש לאנטארקטיקה, יצא למסעות במזחלות כלבים במרחבי חוג הקוטב הצפוני והמשיך לטפס על הרים ולטייל באזורים הנידחים של העולם. שבע שנים אחרי האוורסט החזיר דורון את ההרים למרכז העשייה, ויצא למסע שבע הפסגות – הטיפוס לפסגה הגבוהה ביותר בכול אחת משבעת היבשות. שנתיים אחר כך היה דורון לאחד מעשרות בודדות של מטפסים מכול רחבי העולם שהצליחו במסע המורכב הזה, ועד היום הישראלי היחיד שהצליח בכך. "גם מטפסי הרים זקוקים לשינוי, גם למי שעושה את מה שהוא אוהב ומצליח בכך השגרה מכהה את החדות. מטפס הרים במשבר גיל הארבעים, כפי שדורון קורא לזה, היא בעיה והזדמנות. מצד אחד מה כבר אפשר לשנות אם אתה עושה את מה שאתה אוהב ומצליח בכך, ומצד שני חוסר שקט ותחושה של תקיעות ממריצים אותך לצאת מאזורי הנוחות שלך. שוב יצא דורון אל ההרים, אבל הפעם מכיוון אחר לחלוטין. הוא החליט לצאת ולמצוא את ממלכת ההרים הפרטית שלו ולהכות בה שורש. לאחר שנים של חיפושי נדל"ן הצליח דורון לרכוש, משבט אינדיאני בצפון קנדה, חלקת אדמה מבודדת על גדות אגם בלב רכס ההרים הגדול והפראי ביותר בצפון אמריקה. בשנים האחרונות דורון מתגורר שם כשליש מהשנה, במקום מבודד לחלוטין שהגישה היחידה אליו היא בעזרת מטוס שנוחת על האגם. ברדיוס של חמישים קילומטרים מסביב אין שום סימן לציוויליזאציה ואיש אינו מסתובב שם. הדובים וחיות היער האחרות הם השכנים היחידים. יחד עם משפחה וחברים הם בנו במקום בקתות עץ מגזעים שכרתו ביער, פרצו עשרות קילומטרים של שבילי הליכה, הקימו מערכת חשמל משמש ורוח וחרשו את האזור בטיולים וטיפוס על פסגות ההרים שמסביב. הרצאה מרתקת של אדם שחי מחוץ לקופסה את כול חייו, רודף ומגשים את חלומותיו בזה אחר זה במשך עשרות שנים. הרצאה על הגדרת מטרות בחיים והפיכתם של חלומות למציאות. על ההחלטות הגורליות שאנחנו לוקחים בצמתים החשובים שבחיים, על הדרכים שאנחנו בוחרים ללכת בהן, ועל אלו שלא. כיצד שומרים מטפחים אנרגיות לעשייה ויצירה לאורך זמן, וכיצד אפשר להמציא עצמנו מחדש פעם אחר פעם אם רק נלך באומץ אחרי הלב.
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים