מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
מסע אחר המניעים וההשלכות של הג'יהאד העולמי

מסע אחר המניעים וההשלכות של הג'יהאד העולמי

מסע אישי מרתק של עיתונאי ישראלי אחר המניעים וההשלכות האזוריות והבינלאומיות של הג'יהאד העולמי. מה הפך את המזרח התיכון לאזור מוכה האסון ההומניטארי הגדול ביותר מאז מלחמת העולם השנייה? ומה יעלה בגורלם של מיליוני הפליטים שנאלצו להתפזר בעשרות מדינות ברחבי העולם?
 
המזרח התיכון הכריז מלחמה על עצמו
מה גרם לשרשרת המהפכות ברחבי האזור, שגבתה מאות אלפי קורבנות והפכה את המזרח התיכון לאזור מוכה אסון? האם זו תחילתה של מלחמת העולם השלישית? מהם השינויים הצפויים במפה האזורית 100 שנה אחרי הסכם סייקס-פיקו ונפילת האימפריה העותומאנית?
 
מפגש עם חזית דאע"ש בעיראק - 
דאע"ש הוא כיום האיום מספר 1 על העולם הערבי במאה ה-21. מה מניע את חליף המדינה האיסלמית להיות הג'ינג'יס חאן המודרני? מהן הסיבות אמיתיות למערכה של דאע"ש נגד הכורדים, הכופרים, הצלבנים, היאזידים, והיהודים? האם דאע"ש מהווה איום על ישראל?
 
מלחמת הכול בכל בסוריה - 
מלחמת האזרחים בסוריה היא בלי ספק האסון ההומניטארי הגדול ביותר מאז מלחמת העולם השנייה. רשמים אישיים מביקורים נדירים במחנות פליטים במזרח התיכון, בספרד ובגרמניה. מה תפקידן של אירן, רוסיה וחיזבאללה? מה רוצות הקואליציה המערבית והמדינות הסוניות המתונות? ומהם הקווים האדומים של ישראל?                                                                            
 
שלוש מדינות לשני עמים - 
מהו מעמדה של ישראל בין הרשות הפלסטינית בגדה המערבית, לשלטון החמאס בעזה? ראיונות אישיים עם כל ראשי החמאס לדורותיהם, וניתוח האיום האמיתי מצד הארגון שישראל נלחמת בו פעם אחר פעם. ובתוך כל אלה – מה מסתתר מאחורי היוזמה המרוקאית לשלום?                                                                                               
 
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים