מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
מסינגפור לכרכור - ממצוינות למובילות

מסינגפור לכרכור - ממצוינות למובילות

סינגפור היא אחד מסיפורי ההצלחה המדהימים בעשרים השנה האחרונות מארץ מהגרים נחשלת ונבערת, נגועה בפשע, סמים וסכסוכים בין תרבויות
ולאומים שונים הפכה סינגפור למדינה המהווה מודל להצלחה עסקית וארגונית בכל תחומי החיים: כלכלה, רווחה, תחבורה, איכות סביבה, חינוך
חברה,  ולמעשה בכל תחום אותו היא החליטה לקדם.
 
אור לי להט החליט לחקור לעומק את גורמי ההצלחה של סינגפור ויזמה עם מר חיים הכט, מסע קסום ומרתק לתוככי הקוד הגנטי המנהיגותי, החברתי, החינוכי, הכלכלי והארגוני של סינגפור. מסע זה הוביל להפקת סידרת טלוויזיה מרתקת בערוץ 2 ובמקביל לבניית הרצאות , סדנאות ותוכניות הדרכה לארגונים המיועדת לפיתוח מצוינות עסקית וניהולית.
 
במהלך ההרצאה יעלו הנושאים הבאים: 
1.חשיפת הנושא והצגת עקרונות וגורמי ההצלחה של סינגפור כ"קוד גנטי תרבותי" המתאים ליישום בכל ארגון, מעבר להבדלי תרבות ומאפיינים        ייחודיים.
2. לימוד מודל  ה- WIN-WIN"" ו"השותפות הפנים ארגונית", כתפיסה המאפשרת יצירת תרבות ארגונית של לקיחת אחריות ויוזמה גדולים יותר של כל קבוצות העניין בארגון (מנהלים, עובדים ובעלי תפקידים שונים), הן על התוצאות, והן על הדרכים להשגתן.

מטרות ההרצאה:
1. רכישת תובנות חדשות על תפיסות ארגוניות מוכרות, באמצעות דוגמאות מעשיות ומוחשיות של סיפור הצלחה יוצא דופן.
2. רכישת ידע כללי לגבי האפשרויות לשינוי התרבות הארגונית והתפיסות הניהוליות בעזרת האמצעים והמשאבים העומדים לרשות הארגון.
 
הרצאות נוספות של אור-לי להט
ללמוד מהצלחות: הרצאות וסדנאות השראה למורים וארגוני חינוך | תחום: חינוך והוראה בעידן החדש, העצמה ומצוינות אישית, ניהול ומנהיגות, הרצאות העשרה

מטרת ההרצאה הינה להציג מודל התנהגותי-ארגוני, מודל  "4 עקרונות ההצלחה של מדינות וארגונים",  ליצירת קפיצת מדרגה  בתוצאות החינוכיות והחברתיות של מערכות החינוך והקהילה ולהעצים את המשתתפים לגבי יכולתם להשפיע על הצלחות אלו. בהרצאה מוצגות הצלחות ישראליות רבות, שפעלו ע"פ המודל בתחומי החינוך, הקהילה והמנהיגות הצעירה ועל ושל מדינות אחרות (אירלנד, פינלנד וסינגפור).   ההרצאה ללמוד מהצלחות, פועלת לפיתוח התפיסה של  אנשי החינוך כי אימוץ תפיסות שהוכיחו את עצמן בפרויקטים חינוכיים, מנהיגותיים וקהילתיים...

לפרטים מלאים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים