מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
מסביב לעולם באופניים-סיפור מסע בלתי ייאמן

מסביב לעולם באופניים-סיפור מסע בלתי ייאמן

 
סיפור המסע הבלתי יאומן של רועי סדן שהקיף את העולם ברכיבת אופניים מסע שערך 4 שנים וחודשיים- במהלכו חצה 6 יבשות ,42 מדינות ו- 66,000 קילומטרים של הגשמה עצמית.
עיקר המסר בהרצאה הוא כוחה של החלטה אחת והכנה נפשית ופיזית למסע בלתי ניתפס שכזה.
הסיפורים המיוחדים והמגוונים שרק אדם שהקיף את כל העולם בעזרת כוח הרצון והאמונה יכול לתת. סיפורים אנושיים שכל אחד ואחד ניפגש איתם איפשהו במסע של חייו.
רועי מדבר על עמידה בתנאים הקיצוניים ביותר שיש לעולם להציע לנו ,מה הביא אותו לחשוב בכלל לחלום בעיניים פקוחות ולהקיף את העולם, איזה ציוד לקח עימו ואיפה רכב.

במהלך המסע הוא עבר כמעט הכול :שוד מזוין,פעמיים התנגשות עם מכונית,מלריה שכעט הביאה אותו אל מותו באפריקה, חיילים שכיוונו עליו נשק ואפילו התאהבות בדרך... הוא חצה מדבריות ענקיות,רכסי הרים הגמאז, חזר לישראל, עסק בכתיבת ספר תיעודי אודות המסע, חיפש את האתגר החדש ומצא אותו.

מ יולי 2015, ועד כה, רועי סדן במהלכו של אתגר קשה במיוחד. אתגר שלא חיפש אבל מצא אותו. בלי שום הכנה מוקדמת. אתגר שזרק אותו תלוי בין שמיים וארץ. תלוי בין חיים ומוות. אתגר שלימד אותו מהי הישרדות- רק הפעם, מנקודת מבט שונה. מזווית אחרת של ההר.
בין לבין אימונים למסע חדש ומאתגר שאליו התכונן רועי סדן , מסע עוצמתי והיסטורי, חציית צפון אמריקה בקיאק ושבירת שיא גינס למסע הארוך ביותר בקיאק ,יצא למסע אופניים בצפון הודו, חציית הדרך הגבוהה בעולם – דרך שמגיעה לגובה שיא של 5600 מטר מעל פני הים.
לאחר סיום הרכיבה יצא לטיפוס על רכס הרי ההימליה, לפסגה הגבוהה ביותר בחבל לדאק, גובה 6500 מטר. הטיפוס ארך 3 ימים ובסופו הגיע לפסגת ההר.
כמה דקות מתחילת הירידה חזרה מטה מעד רועי והתדרדר כ- 500 מטר (בקירוב) לאורך ההר. איבדתי את הכרתו וניצלתי ע"י חבריו לטיפוס אשר הזעיקו חילוץ.
ג'ינג'י חולץ במסוק של הצבא ההודי בעיר "לה". משך החילוץ ארך כ- 6 שעות בתנאי מזג אויר קשים וגישה מוגבלת לנחיתה - תוואי הדרך והגובה הרב הקשו מאוד על הנחיתה.
לאחר יום אשפוז ב לה, הועבר רועי במטוס לבית החולים בדלהי במצב של תרדמת ממנה התעורר רק לאחר 3 שבועות בעודו בישראל. כחודש וחצי לאחר הנפילה הועבר למחלקת שיקום ראש בבית החולים תל השומר.
במהלך הנפילה נשברו לו הצלעות, נוקבה הריאה, נשברה עצם הבריח ורוסקו הקרסוליים, כיום הוא עובר שיקום מלא הכולל טיפולי פיזותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת ועוד.

ההרצאה המרגשת מספרת גם את סיפור המסע הנוכחי. הרצאה המתארת מסע שתפס את רועי ללא הכנה מוקדמת. מסע שלא בחר לצאת אליו. מסע שיכול לקרות לכולם.
כמי שלא רגיל לצאת למסע שלא ארז אליו , רועי למד על בשרו את הקלישאה המוכרת- החיים הם מסע לא מתוכנן. אבל ההתמודדות, כמו באתגרים שכן שנבחרו לא שונה: להסתכל לפחד בעיניים. להאמין, ולעולם לא לוותר.

והכי חשוב- לחלום. גם בעיניים עצומות.
 
 
 
והכי חשוב- לחלום. גם בעיניים עצומות
  
 
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים