מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
מיומנו של סוכן חשאי

מיומנו של סוכן חשאי

ההרצאה " מיומנו של סוכן חשאי", מתארת את התהליכים המרכזיים בחיי עובד שב"כ מהגיוס, דרך ההכשרה, עולם האיסוף והחקירות, המציאות אל מול הפנטזיה- פאודה (הסדרה) מול מה שקורה בשטח.
בהרצאה משלב ליאור ארועים בולטים וחקירות דרמטיות בהם השתתף לאורך שרותו, כולל דילמות וגילויים מרתקים מהעולם החשאי.
ההרצאה מועברת בשילוב סיפורים ,בהומור ובלווי שיקופיות ותמונות מהשירות של ליאור.
הרצאות נוספות של ליאור אקרמן
ישראל ו – 12 השבטים- ישראל והעולם הערבי והמוסלמי | תחום: בטחון וצבא, אקטואליה פוליטית, מזרח תיכון - אקטואליה, גלובליזציה

פחד וספינים פוליטיים ותקשורתיים מול עובדות ומציאות מנקודת המבט של איש המודיעין. האמת והעובדות שהפוליטיקאים והתקשורת לא מספרים. מה קורה שם באמת? מה צפוי לנו בעתיד? עד כמה אנו ניזונים מהפחדה פוליטית ומה המציאות לאשורה? "מזרח תיכון חדש", האמנם? ואם כן. איזה? מהם הכוחות החדשים הפועלים בזירה ומה צפוי לקרות ב"שכונה" שלנו בשנים הבאות. איך מתמודדת ואיך צריכה להתמודד ישראל כמדינה מערבית דמוקרטית מול "השבטים הברברים והרצחניים" באיזור?

לפרטים נוספים
שפת הגוף- השפה הבלתי מדוברת שאומרת ומגלה הכל ! | תחום: תקשורת בין אישית ושפת גוף

 • לדעת מה משדרת שפת הגוף שלנו.  • לחזק את הביטחון העצמי והדימוי האישי. • לשלוט על מה שאתם רוצים לשדר.  • לקרוא את האדם שמולכם ע"פ מסרים בלתי מילוליים.  • לשפר את תדמיתכם כעובדים או כמנהלים.  • למכור טוב יותר ולשכנע הרבה יותר. • לעמוד בפני קהל ולהעביר פרזנטציה איכותית.  • לעשות רושם ראשוני טוב ולהשאיר רושם חיובי על בת/בן זוגי. • לזהות אמת ושקר.     שפת גוף הינה שפה ככל שפה אחרת. קיימים למעלה מ- 5000 סימנים שונים הקשורים לשפת גוף.  בכל 30 דקות של שיחה בין בני אדם מועברים בממוצע כ- 800 סימנים שונים.  שפת...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים