מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

מחושך לאור

היא נולדה לתוך משפחה מיוחסת בחסידות גור האדוקה, ועד לפני מספר שנים חיה בדיוק כמו שהיה מצופה ממנה. אבל סימני השאלה היו שזורים בחייה מאז היתה ילדה קטנה, וחיכו לתזמון הנכון לפרוץ החוצה ולחולל מהפיכה לא רק בעולם הפנימי שלה, אלא בחברה החרדית כולה.
ובאמת, סיפורה האישי והקשה של רחלי הילדה מסתנכרן באופן מושלם עם השליחות הגדולה שמצאה אותה בבגרותה. בגיל 9 רחלי הותקפה מינית, ולמדה על בשרה את קשר השתיקה המצמית של החברה החרדית בקשר לפגיעות מיניות. 20 שנה אחרי, היא היתה ממקימי עמוד הפייסבוק "לא תשתוק" שנתן לראשונה פה לחרדים וחרדיות, דתיים ודתיות שנפגעו מינית, ובהמשך הפך לארגון שהביא לשינוי פונדמנטליסטי ביחסו של המגזר המסוגר והמשתיק לנפגעי תקיפה מינית.
החל מהקושי לשכנע את הנפגעים לדבר, דרך הפעילות מול כוחות אימתניים שביקשו להשתיק את הארגון ופעילותו, ועד למהפיכה שמתחוללת בחברה החרדית בימים אלה הרבה בזכות פועלה: ברגישות יוצאת דופן, דיבור סוחף וסיפורים מרתקים ובלתי יאומנים שחלקם נשמעים לראשונה במלואם – מספרת רחלי על המאבק להביא צדק לנפגעי הדמויות הבכירות ביותר בעולם החרדי שעד לאחרונה היו בטוחים כי הם חסינים לחלוטין, וכיצד ניתן לזהות פגיעות מיניות בילדים.
"שנים רבות נלחמתי לגרש את החושך. היום אני בוחרת באור."
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים