מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
מהפכת העבודה ההיברידית- השלב הבא

מהפכת העבודה ההיברידית- השלב הבא

הקורונה האיצה את השלב הבא בשוק העבודה, שלב שכבר מבשיל כעשור שנים- העבודה ההיברידית. מה שקרוי "עבודה" מפסיק להיות משויך אוטומטית למקום פיזי מסוים, אלא יכול להתבצע במקומות שונים, כאשר החברות השונות מחפשות לעצמן תמהיל נכון של עבודה- בית, בהתאם לדרך שבה הן עובדות, ובחלוקה פנימית על פי המחלקות השונות. הבסיס למהלך כזה הוא החיסכון הגדול בעלויות והרצון של הדורות הצעירים למקם את העבודה במעמד שווה יותר לפנאי.

העבודה ההיברידית צפויה לשנות (החל מימים אלו) מרכיבים רבים בחיינו: במשפחה- הורות, זוגיות, תרבות הפנאי. האוכל שאנו אוכלים, המבנה הפנימי של הבתים והדירות, פינות עבודה ביתיות. היא תשנה את אינטנסיביות השימוש ברכב, את העומס בכבישים, את זיהום האוויר ואת שוק הליסינג ובכך תתרום למאמץ האקולוגי. צפויה לה השפעה על מרכיבי well being אחרים- רמת הסטרס שאנו חווים והבריאות בכלל. הזמן שיתפנה לאנשים עקב החלפה של שעות עבודה ביעדי עבודה והורדת הנסיעות תפחית מהעייפות שלנו, תיצור פוטנציאל לפעילות גופנית רבה יותר ותתרום לבריאות שלנו. היא תפנה מקום למפגשים עם אנשים קרובים אלינו- משפחה וחברים- הנתון היחידי המוכח שעשוי לתרום לתחושת האושר שלנו. אוכלוסיות מסוימות שהודרו ממעגלי העבודה הרווחית יותר כמו נשים, קבוצות מיעוט ובעלי מוגבלויות עשויות להשתלב יותר. יכול לצאת הרבה טוב מהמהלך הזה.

אבל צפוי גם מחיר: תחושת הבדידות, אחת המגפות של העולם החדש והצעירים בפרט, עשויה להחריף ולפגוע בבריאותנו. מקומות העבודה צפויים לבצע שינויים רבים: העבודה לא תהיה כמו שהייתה, רק בשעתוק למרחוק אלא תשתנה לחלוטין: פעולות מסוימות כמו אינטראקציות פרונטאליות ירוכזו בעבודה והשאר בבית. יקום דור חדש של עובדים עם כישורים לניהול עצמי, ברמת תקשורתיות גבוהה ושיתוף פעולה וסט שלם של תכונות המתאימות אותם לעבודה החדשה. גם סגנון הניהול עתיד להשתנות. הדבר יביא לתחלופה של מנהלים ועובדים. בעיקר קיים החשש הגדול של התאגידים מירידה ברמת הלכידות, כתוצאה מכך הנאמנות לעבודה ושביעות הרצון של העובדים, ומשם לפגיעה בשימור העובדים, תחלופה גבוהה ובריחה של ידע מהארגון.

בהרצאה מתוארת ההשפעה של העבודה ההיברידית על חיינו אך בעיקר: מה על ארגון לעשות כדי להתכונן לצורת העבודה החדשה בדרך מיטבית.
הרצאות נוספות של תמיר ליאון
דור המסכים | תחום: מדע ועתידנות וטכנולוגיה, עולם הסייבר וסכנות ברשת האינטרנט, פסיכולוגיה, יחסי הורים וילדים

ההתמכרות הקשה ביותר של בני נוער בימינו הנה ההתמכרות למסכים‮: ‬מסכי מחשב‮, ‬מסכי טלוויזיה‮, ‬מסכי טלפונים ניידים ומסכים של משחקי מחשב‮. ‬יתרה מכך‮ - ‬זמן הצפייה של נער ממוצע במסכים ביום אחד‮, ‬עולה‮ (‬בהרבה‮) ‬על הזמן הכולל של כל הפעילויות האחרות שלו‮. ‬גם כשיש להם הזדמנות לאיטראקציה חברתית הם מפספסים אותה ונשארים תקועים מול המסך הפרטי שלהם‮.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ מיידיות ותרבות של‮ "‬כאן ועכשיו‮" ‬ללא יכולת לדחיית סיפוקים‮, ‬שטחיות‮, ‬פאסיביות‮, ‬חוסר גבולות‮, ‬קושי בריכוז ונתקים‮ (‬למשל...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים