מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
מבט מבפנים: השבוע של גלעד שלמור

מבט מבפנים: השבוע של גלעד שלמור

גלעד שלמור הוא עיתונאי חוקר ויוצר סדרות דוקומנטריות המביא למסך את האנשים והקהילות של ישראל. במהלך עבודתו יוצא שלמור לשבוע שלם בשטח: הוא ישן עם מושאי הכתבה, חווה את החוויות שהן חוות- ובעיקר מקשיב להן.
בהרצאה מרתקת פורס שלמור את רגעי המתח, הדרמה והלבטים בעבודתו, ומתאר את הסיפורים הקטנים שהופכים את החיים, כמו את ההרצאה, למעניינים במיוחד:
- מה הופך אנשים לחסרי בית, ועל מה ההומלסים חולמים בלילות?
- מה התרחש במשפחות חרדיות במהלך סגרי הקורונה ואיך זה קשור להפגנות בלפור?
- מדוע הסכים סוחר הנשק מכפר קאסם להתראיין מול מצלמה ומה קרה כששלף אקדח באמצע הראיון?
- איך גבינת עזים שכנעה את נוער הגבעות לאפשר לו להקים איתם מאחז חדש?
ולמה באבו דאבי חשדו שהוא מרגל?

גלעד שלמור הוא עיתונאי וחוקר אפריקה. ב-2021 הביא לשידור בערוץ 12 את הסדרות ה"הומלסים", "שבוע בבני ברק", "משולש של אלימות"-שבוע במגזר", ארץ הגבעות" ו"גדר חיה, חייהם של השב"חים"
הרצאתו של שלמור מסופרת ברגישות ובהומור וחושפת רבדים חדשים ומסקרנים עבור חובבי החדשות וצופי הטלוויזיה בכלל.


הרצאות נוספות של גלעד שלמור
ייצוג האפריקאים בתקשורת | תחום: תקשורת ישראלית, אקטואליה פוליטית

מאז שנת 2007 חיים בקרבינו אזרחים מסודאן ומאריתריאה. הם נטמעו בשכונות המצוקה הקשות ביותר בתל אביב ומהווים בחלקן רוב דמוגרפי עצום. מאז הגעתם, הם זוכים ליחס משתנה מצד התקשורת, וכך גם מהציבור הישראלי. בהרצאה זאת יראה גלעד שלמור כיצד האופן בו יוצגו האפריקאים בתקשורת הישראלית השתנה ב-180 מעלות ובחזרה -מהרגע שבו דרכו בישראל ועד היום. הרצאה זאת  עוסקת בכ-70,000 איש מאפריקה שמעמדם, בעבור מרבית הישראלים, כלל לא ידוע.  גלעד שלמור יסביר מתוך ניסיונו ככתב משרד הפנים מה ההבדל בין מסתנן, מבקש מקלט ופליט , מי הם הכוחות...

לפרטים נוספים
סיקור עיתונאי בין הסמטאות: | תחום: תקשורת ישראלית, משפט ופלילים, הרצאות העשרה

בהרצאה זאת משרטט שלמור את מפת הדרכים של הסיקור הפלילי בישראל. באופן מרתק, מתארת ההרצאה כיצד יחסי הכוחות בין כתבי הפלילים יכולים להביא לטעויות מביכות בפרסום, כיצד הטובים והרעים שמופיעים על המסך הם לא בהכרח הטובים והרעים במציאות וכיצד  ארגונים קטנים מצליחים לתפוס טרמפ על גבה של התקשורת כדי להיראות גדולים יותר. בהרצאתו מספק שלמור פיקנטריות משעשעות, שחלקן מעולם לא זכו לפרסום: מי העבריין המוכר שחי עם יותר מאישה אחת, מי האיש שהסכים ללכת לכלא בגלל סוכריות טיק טק, ואיך לעזאזל, באמצע יום עבודה, מצא את עצמו...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
אהבה בזמן קורונה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים