מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
" מאסטרו " – מעולם הניצוח לעולם הניהול ועבודת צוות

" מאסטרו " – מעולם הניצוח לעולם הניהול ועבודת צוות

הרצאה כוללת צפייה בקטעי וידאו של מנצחים דגולים בקונצרטים ובחזרות, האזנה וניתוח של קטעי מוסיקה, למוד יסודות הניצוח ותרגול על-ידי ניצוח על המשתתפים, נגינה בכלי-קצב ובמגוון כלים מתרבויות שונות. אין כל צורך בניסיון מוסיקלי קודם! חוויה אדירה ומשעשעת, והתנסות המעשירה את המשתתף בכלים מקצועיים ובלתי שגרתיים להתנהלות אישית , צוותית וניהולית השואפת למצוינות ולשיפור מתמיד.  מתאים לקבוצות קטנות וקהלים גדולים!
 
בעבודת המנצחים אנו נתקלים תדיר בפליאה הגדולה שמעורר תפקידו של המנצח בעיני הקהל.  מאזינים וצופים מוצאים עצמם בפני פרדוקס-לכאורה: מרכזיותו של המנצח  ברורה לעין, גם באורח טכסי וגם בעת בצוע המוסיקה. מאידך אין המנצח משמיע כל צליל ותרומתו לנגינה כמעט ואינה מובנת: הרי הנגנים מנגנים ממילא על-פי תווי המוסיקה שלפניהם!
 
נדמה כי דווקא המסתורין הזה תורם להילה המיוחדת שיש לאמנות הניצוח, ובעיקר לכוכביה הגדולים. ה"מאסטרו" שולט באופן לא מובן על כוחותיה של המוסיקה (ולא רק על קבוצת הנגנים שלו), ובכך יוצא שלטונו מן התחום המקצועי, והופך בעצם סמל לשליטה בלתי מוגבלת.
 
כוח המשיכה של אותו קסם מסתורי הוא נקודת המוצא של הסדנא שלפניכם: התחקותנו אחר התממשותו במגע שבין המנצח ונגניו וביניהם לבין המאזינים תשמש לנו כמנוף להשגת תבונות חדשות, אוניברסליות, על מנהיגות נוסכת- השראה, שליטה ניהולית מורכבת ב"זמן-אמת" ועבודת צוות תחת הנהגה, ומבט חדש על אותה פרדיגמה של איכות על-זמנית: המוסיקה הקלאסית.
 
על אף שחומרי היסוד של התכנית הם קבועים, הרי שהדגשים השונים הנדרשים על- ידי הארגון המזמין מכתיבים הרחבה והעמקה של חלק מן הנושאים. באופן זה משתלבת התכנית בהקשרים שונים של הנהגה וניהול, עבודת צוות, איכות בארגון, ותרבות ארגונית. 
 
 
מטרות : 
 
1. לתת למשתתפים כלים להבנה ולגיבוש דמוי עצמי חדש כמנהלים-מנהיגים דרך חקירה של   דמות-מנהיג יחידה במינה בעולם המודרני, המאסטרו.
 
2. לחקור צדדים שונים של עבודת צוות, כולל יחסי פרט כשותף וכסולן בצוות, דרך התבוננות ועשיית מוסיקה משותפת. 
 
3. להאיר למשתתפים צדדים שונים  של התרבות הארגונית במסגרתה הם פועלים, דרך הבנת המוסיקה כמייצגת ערכים חברתיים וארגוניים, וכאנלוגיה לתהליכים בארגון.
 
4. לאפשר למשתתפים חוויה של מנהיגות אולטימטיבית, דרך התנסות בניצוח.
 
הסדנא / הרצאה כוללת צפייה בקטעי וידאו של מנצחים דגולים בקונצרטים ובחזרות, האזנה וניתוח של קטעי מוסיקה, לימוד יסודות הניצוח ותרגול על-ידי ניצוח על המשתתפים, נגינה בכלי-קצב ובמגוון כלים מתרבויות שונות. אין כל צורך בניסיון מוסיקלי קודם!
 
נושאים מרכזיים: 
 
1. המיתוס של המאסטרו ודמות המנהל.
 
2. מגוון סגנונות הניצוח והתאמתם למצבי אמת בארגון.
 
3. תרגיל למנצח מתחיל - שפה משותפת בניצוח.
 
4. המנצח כחונך לתזמורת - מחזון לבצוע.
 
5. התיאום בקבוצה - מי נותן את הטון?
 
6. אנסמבל וסולו - על המתח שבין מצוינות אישית ועבודה צוותית.
 
7. מיומנות המנצח - ניהול ב"זמן-אמיתי", ניהול שינוי, ניהול במצבי-לחץ.
 
8. סוגי מוסיקה ודפוסי הפעילות הארגונית.
 
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים