מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
מאבק זה או אחר

מאבק זה או אחר

דרך דוגמאות מעולם המאבקים החברתיים מביא המפגש עם הקהל את ההבנה על מקומו ותפקידו של הפרט בחברה ואת היכולות והכלים שיש לכל אחד מאיתנו לעשות שינוי.

התיזה של וילנאי ומרוז מוצגת בעזרת קטעי וידאו מהתוכניות : "בולדוג" "עובדה" "המשמר האזרחי" ו"מוסר השילומים" חלק מהדוגמאות יובילו אותנו לדיון על התנהלותן של חברות מסחריות, על הביורוקרטיה הישראלית וגם ובעיקר מה מגיע לנו כאזרחים מן השורה.

בשורה התחתונה מקדמים צמד העיתונאים את הרעיון המרכזי והוא שאין דבר כזה: "מדינה לא בסדר" או "ארגון לא טוב". מדינה, ארגון או כל גוף אחר מורכבים מאנשים והם שנושאים באחריות גם למדיניות וגם לביצועה. אם כל אחד מאיתנו ימצא את הדרך לעשות כמה צעדים יותר ממה שהתפקיד שלו מחייב, החברה שלנו תהיה מקום טוב יותר לחיות בו. זה נכון גם חברתית וזה נכון גם שיווקית למבנים ארגוניים של חברות שונות.
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים