מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
להסתכל בצהוב בעיניים

להסתכל בצהוב בעיניים

העיתונות הצהובה הפכה להיות חלק בלתי נפרד מחיינו. למרות ההנחה הרווחת כי מדובר בעולם רדוד ולא רציני, רבים לא יודעים כי מדובר בחדשות לכל דבר. כתבות העוסקות בתחום הרכילות, ממש כמו כתבות מתחום הפוליטיקה, עוברות תהליך של תחקיר, הצלבות ואישור המידע, לפעמים אפילו יותר מאייטם חדשותי בגלל קלות הדעת. מה באמת קורה מאחורי הקלעים של עולם הרכילות? מי הם המקורות? מה היחס בין הרכילאי למסוקרים ואיפה נחצים הגבולות? נראה שבימים שבהם החדשות העיקריות הן פיגועים, מלחמות ועוני – הציבור רוצה אתנחתות קומיות, בריחה למציאות והצצה לחייהם הנוצצים של המפורסמים, כך שבכל בית בישראל אפשר למצוא לפחות בן אדם אחד שבקיא בפרטים על הפרידה של יהודה ונינט או על החתונה הקרובה של בר רפאלי. אדם סרור, עורך אתר הרכילות הגדול בישראל, וואלה! סלבס, שאחראי על לא מעט סיפורים כמו הפרידה של רמי וריטה, המשולש הרומנטי של אורנה דץ וגם מי שחשף בפרסום ראשון עולמי את השם של בנה הבכור של נטלי פורטמן, מביא בהרצאה את הצדדים הפחות נוצצים של עולם הבידור ומספר את כל האמת מאחורי הסיפורים הגדולים כמו איך חשף את ההיריון של יונית לוי או הביא תמונות בלעדיות מהחתונה הכי סודית במדינה. בנוסף, מסביר מדוע כולם רוצים להיות היום 'מפורסמים' וכמה המקצוע הזה לא פשוט ונוצץ כמו שהוא נראה – מה המינוסים, מה הסיכונים ולמה לא כל אחד יכול להצליח.
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים