מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
לגעת ביהלום

לגעת ביהלום

ההרצאה תתאר את הרס הטבע והתרבויות העתיקות של אפריקה בהשפעת הצורך לספק את צרכי הגלם והמותרות של העולם המערבי, היחסים הסבוכים של חברות עתירות ידע וממון עם השלטון במדינות אפריקה השונות וניצול התושבים המקומיים, השבטים האפריקאיים " הבלתי נגועים " על ידי הציוויליזציה המערבית ונופי הפרא של היבשת הגדולה.
הרצאות נוספות של דנדן בולוטין
שקלטון – סיפור ההישרדות הגדול בהיסטוריה | תחום: מוטיבציה והשראה, מסעות והרפתקאות

רקע להרצאה: 1914, 28 בריטים בפיקודו של ה"בוס" ארנסט שקלטון יוצאים למשימה הגדולה בדרום. חציית יבשת אנטארקטיקה. הים הדרומי הקפוא והקשוח מתנכל להם ולאחר זמן מה נלכדת ספינתם "אנדיורנס" בין הקרחונים. כמה חודשים אח"כ הם נאלצים לנטוש את הספינה ולהמשיך לחיות על גבי קרח צף. בסיום מאבק אינסופי כמעט מצליחים לנחות על חוף טרשים חשוף, באי הפיל. איש לא עובר שם. הסיכוי לחילוץ אפסי. שקלטון ועוד כמה מפקודיו, בסירת הצלה קטנה ורעועה, יוצאים למסע חסר סיכוי לכיוון ג'ורג'יה הדרומית אלף ומאתיים ק"מ בים הסוער בעולם, והם עשו זאת. 522...

לפרטים נוספים
שאמניזם וכישוף בדרום אמריקה – מרפאים,מכשפים ושאר טכסים | תחום: מסעות והרפתקאות

בעזרתם של זקני השבט אסף צמחי מרפא וצמחי תועלת אחרים תוך לימוד מאותם מרפאים אינדיאנים המהווים "בנק ידע" הולך ונכחד. ההרצאה מדברת על אותם דברים שלא הופיעו בעבודת המאסטר; סיפורי מרפאים,מכשפים, טכסים מוזרים שלפעמים גם מאוד משעשעים, ובליווי שקופיות מדהימות.

לפרטים נוספים
מסע לשדה הקרח הדרומי | תחום: מסעות והרפתקאות

בחלקה הדרומי של דרום אמריקה - פטגוניה, משתרעים שני שדות קרח. הדרומי הגדול יותר, שטחו כמעט כפול משטחה של ישראל. צידו הארגנטינאי של שדה הקרח מסתיים למרגלות רכס האנדים, באזור עתיר נהרות ואגמים. ואילו צידו הצ'יליאני מסתיים באוקיאנוס השקט. באזור מאות פיורדים ואלפי איים לא מיושבים. למעשה, בין הנקודה המיושבת האחרונה מצפון, ועד הנקודה הבאה מדרום, מפרידים 1100 ק"מ וביניהם – כפר אחד קטן. שישה ישראלים, חמישה בחורים ובחורה, היו הראשונים ש"עשו" זאת בקיאקים. פיורדים, קרחוני ענק, דולפינים, לווייתנים, אריות ים, סערות,...

לפרטים נוספים
חיים אחרים באיים נידחים | תחום: מסעות והרפתקאות

בהרצאה זו מתאר דנדן את החיים על איים שכוחי אל שאבולוציה התנהלה בהם במידה שונה ולפעמים שונה מהותית ממקומות אחרים בעולם. יתוארו מיני בעלי חיים מיוחדים ונדירים, צורות חיים של בני האדם במקומות האלו, מיתוסים וההקבלה שלהם למציאות, לדוגמא סיפורו של רובינזון קרוזו. המקומות העיקריים שיתוארו בהרצאה הם , איי גלאפגוס , גרינלנד, איסלנד. ***ההרצאה בליווי שקופיות והרבה הומור.

לפרטים נוספים
אינדיאנים ביערות הגשם | תחום: מסעות והרפתקאות

ההרצאה מדברת על אותם דברים שלא הופיעו בעבודת המאסטר של דנדן; סיפורי אינדיאנים משעשעים ומוזרים . בעזרתם של זקני השבט אסף בולוטין צמחי מרפא וצמחי תועלת אחרים תוך לימוד מאותם מרפאים אינדיאנים המהווים "בנק ידע" הולך ונכחד. נקודות בהרצאה : איפה הם יערות הגשם? מה אוכלים ומה שותים האינדיאנים ביערות הגשם? איך מתחתנים בשבט הקיצ'ואה? למה איש לא מעז לחדור לשטח הטאגאריס? מדוע כולם חוששים מהווהורנים? ההרצאה בליווי שקופיות והרבה הומור.

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים