מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
כמה רחוק תלכו עם החלום שלכם

כמה רחוק תלכו עם החלום שלכם

בחודש מאי בשנת 2009, יצא יוני רכוב על אופנוע. לבד! מהקוטב הצפוני לזה הדרומי. מהנקודה הצפונית ביותר בעולם אליה ניתן להגיע עם רכב: במפרץ-פרודו בצפון אלסקה - ועד לנקודה הדרומית בעולם שניתן להגיע אליה בנסיעה רצופה: אושואייה, בדרום ארגנטינה. 
לאחר 7 חודשים, חזר יוני לארץ.

המסע:

החלום היה לעשות משהו מכונֵן, שטרם נעשה על ידי ישראלי כלשהו. משהו, שאין עליו "ספר הוראות".
ההכנות למסע נמשכו שנים בהן שיפר מיומנויות: החל בלימוד רכיבת שטח על אופנועים כבדים וכלה ב-18 מרתונים לחישול גופני ונפשי. השלים קורסים במכונאות, עזרה ראשונה וספרדית.
וכך באמצע החיים, יצא למסע.
במסעו הייחודי חווה יוני אירועים קיצוניים, שרד מחלות, תאונות, מעשי שוד, תקלות ומזג אויר קשה ובלתי צפוי. כל זאת במסגרת קשוחה של תקציב ולוחות זמנים. לאורך הדרך דיווח בכל שבוע בכתבה לYnet ועלה לשידור ישיר בכל שבת ברשת ב', בתכניתו של אבי אתגר. כמו כן כתב בלוג במהלך המסע, בו נרשמו עד עתה מעל 360 אלף כניסות.

ההרצאה:

מביאה לידי ביטוי את עוצמת המסע את תובנות ההגשמה של חלום, משמעת עצמית ומחוייבות פנימית. ההרצאה כוללת מצגת של תמונות ייחודיות, איורים, רישומים וסרט קצר.
בשפה קולחת מתובלת בהומור עם פסיפס של סיפורים קטנים, מתאר יוני איך אדם ממש כמוכם, באמצע החיים, ללא מממן או חברת הפקה, ללא מסלול מהמוכן או צוות ליווי, הוא תכנן, נצמד, ומימש תכנית, מבלי לוותר על תפקידיו ומחוייבותו למשפחה.

מעבר לסיפור המסע עצמו, ההרצאה מתאימה לגופים ולאנשים הנמצאים בתהליכי שינוי ו/או המחפשים מודל לשאוב ממנו כוח, לצאת לדרך או להניע תהליך.

יוני מעבד ייעודית ומתאים קטעים בהרצאה כדי לתת דגשים, בחתכים המתבקשים והמתואמים עם המזמין. כל זאת תוך מתן ביטוי למולטי-דיסציפלנריות שלו ולמלוא תחומי העניין שהמסע הקיף: אתרים. אנשים. תרבויות. טבע. אמנות. ספרות. שירה. הסטוריה ועוד.


למי ההרצאה מתאימה?

- למנהלים במפגש עם סוגיית המנהיגות, השגת יעדים והתמודדות עם קשיים.
- לכלל העובדים, לפיתוח מוטיבציה והנעה פנימית להישגים.
- פורשים מהעבודה. למפגש של "זאת רק ההתחלה". הזמן להגשים חלומות.
- הרצאות כיף והעשרה בכל מסגרת שהיא.
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים