מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
כלכלת אושר - הכלכלה של המאה 21

כלכלת אושר - הכלכלה של המאה 21

האם אפשר לנהל אושר ולהביא אותו למקסימום האפשרי?
מה הם התועלות הכלכליות של אושר ולמה כדאי להשקיע בו?
האם הורים משפיעים על האושר של הילדים יותר מאשר ילדים משפיעים על האושר של ההורים?
ובכלל, מהו אושר לאומי ולמה הוא חשוב?

פרופ' טל שביט על ניהול אושר, כלכלת אושר ועל הדרכים לייצר אושר בעזרת "מכונות" האושר.

המחקר בתחום הכלכלה ההתנהגותית שינה את החשיבה הכלכלית.
אנו מושפעים ממגוון המניפולציות שסביבנו במודע או לא במודע, מהטיות התנהגותיות ומרגש.
אבל האם אנחנו באמת ממקסמים את האושר שלנו?
בהרצאה יספר פרופ' טל שביט על המחקרים הכי עדכניים בתחום ניהול האושר וייתן כלים לניהול נכון של "מכונות" האושר. בין היתר כיצד עולם השפע והקניות משפיעים על האושר שלנו, מהו אושר ארגוני ולמה שווה למעסיקים להשקיע באושר של העובדים, מה גורם לישראלים להיות מאושרים שגורם לעמים אחרים להיות אומללים, ואיך לחנך את הילדים להיות מאושרים.

ההרצאה מותאמת ל תקופת הקורונה " . טל שביט מדגיש בהרצאה המעודכנת כי עבודה היא "מכונה" מאד חשובה לאושר. אחת התוצאות הקשות של משבר הקורונה היא פגיעה ב "מכונת האושר" הזו. היציבות התעסוקתית, הקהילה במקום העבודה, יחסי הגומלין בין עובדים והנהלה, המשמעות שהעובדה מייצרת ופקטורים נוספים נפגעו מאד. חברות רבות נדרשות לשקם את העבודה כ "מכונת אושר" עבור העובדים שלהם על מנת שרמת פריון העבודה לא תרד, נאמנות העובדים תשמר ועוד ועוד. הדרכים לעשות זאת הם בין השאר יצירת סביבה יצירתית יותר.

הרצאות נוספות של טל שביט, פרופ'
אושר ארגוני כערך כלכלי! סדנא למנהלים ומובילי אסטרטגיות בארגונים | תחום: פיתוח ארגוני- סדנאות ותהליכים ארוכי טווח, ניהול ומנהיגות, כלכלה ועסקים

משבר הקורונה יצר משבר כלכלי ופגיעה ביחסי העבודה בארץ ובעולם. עכשיו נדרשת פעולת שיקום של יחסי העבודה והחזרת עובדים למוטיבציה מלאה, תחושת שייכות ושמירה על פריון העבודה. המחקרים של השנים האחרונות התמקדו בין היתר בערך הכלכלי של אושר ארגוני. על פי המחקרים השקעה מאושר של העובדים משתלמת כלכלית לארגון ותביא לעלייה בשורת הרווח. עם זאת, התקופה לאחר הקורונה תשנה את האופן שבו עובדים בארגונים ואת דרכי הניהול והמדידה. השימוש באושר ארגוני הוא כלי ניהולי משמעותי שיכול לסייע בשיקום היחסים והקשרים במקום העבודה, לשפר...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים