מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
יצירת והפצת חדשנות בעידן החברתי-דיגיטלי

יצירת והפצת חדשנות בעידן החברתי-דיגיטלי

חוקי המשחק השתנו.
חדשנות מסוג חדש נולדה, והיא מתפשטת מהר יותר וחזק יותר מאי פעם. רק חשבו על וואטסאפ, אייפאד, או אתגר דליי הקרח. כמו אש בשדה קוצים. מגיפות של טרנדים. טרנדים שיוצרים את ההצלחות העסקיות הגדולות ביותר של זמננו.
כל אחד מאיתנו היה רוצה ליצור רעיון כזה - מוצר חדש, שירות, התנהגות, מסר – שהיינו רוצים להפיץ בדיוק כך, כמו אש בשדה קוצים.
בין אם מדובר בעובד שכיר השואף לייצר ולהפיץ חדשנות תוך-ארגונית בקרב עמיתיו, בין אם מדובר בארגון המעוניין להפיץ טכנולוגיה חדשנית בקרב עובדיו, ובין אם מדובר בחברה, סטרטאפ, או עצמאי השואפים לייצר חדשנות כלפי חוץ, כזו שתופץ בקרב לקוחותיהם או בקרב ארגונים אחרים. במילים אחרות - כולנו היינו רוצים להפיץ את הבשורה וליצור חדשנות ויראלית, או "טרנד".

מדוע סוגי חדשנות והמצאות מסוימים הופכים לפופולאריים ו'טרנדיים' בעוד אחרים נכשלים? מהם המאפיינים שיכולים ליצור חדשנות ויראלית? אילו גורמים משפיעים על אימוץ חברתי של חדשנות כזו? האם קיימים אנשים מיוחדים, או קבוצות מיוחדות של אנשים, ארגונים וקהילות, שמשפיעים על הצלחה של חדשנות מסוימת יותר מאחרות?

ההרצאה/סדנה בוחנת כיצד ניתן ליצור כיום חדשנות שתהפוך לפופולארית באופן מהיר ונרחב ("ויראלי", "טרנד"), ודנה במספר גורמים התורמים ליצירתה והצלחתה של חדשנות בעידן החדש. כל זאת, תוך שילוב, קייס סטאדיס עדכניים, דוגמאות, מודלים ותיאוריות חדשניים, לצד דיונים והתנסות בפועל (בהתאם למסגרת הזמן).
הרצאות נוספות של לירז לסרי, ד"ר
"חדשנות ויצירתיות בעידן החברתי-דיגיטלי – כל אחד יכול" - הרצאה מיוחדת לשנה החדשה | תחום: הרצאות באנגלית, חדשנות, הרצאות העשרה, שיווק, לייף סטייל, חשיבה יצירתית

חוקי המשחק השתנו.   חדשנות מסוג חדש נולדה, והיא מתפשטת מהר יותר וחזק יותר מאי פעם.  רק חשבו על וואטסאפ, אייפאד, או אתגר דליי הקרח. כמו אש בשדה קוצים. מגיפות של יצירתיות. יצירתיות שמובילה לטרנדים המהווים את ההצלחות הגדולות ביותר של זמננו. ובשנה החדשה - כל אחד מאיתנו היה רוצה להיות יצירתי וליצור רעיון כזה שיופץ בדיוק כך, כמו אש בשדה קוצים.   בין אם מדובר במוצר חדש, שירות, התנהגות או מסר חדש; בין אם מדובר ביצירת והפצת חדשנות תוך-ארגונית, על ידי העובדים ועבורם, בין אם מדובר בחברה, סטרטאפ, או עצמאי השואפים לייצר...

לפרטים נוספים
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים