מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
כשניצוץ החדשנות פוגש את המציאות

כשניצוץ החדשנות פוגש את המציאות

בהרצאותיה ברחבי הארץ ובעולם, צמרת פירסט מדבקת את הקהל בתשוקה והאנרגיה הבלתי נלאת שלה ומעוררת והשראה מהסיפור היזמי היוצא דופן שלה. היא ממנפת את נסיונה העשיר כדי לשתף מנהלים בכירים ועובדים מן המניין בלקחים חשובים הנדרשים כדי להשיק ולקדם את רעיונותיה החדשניים. בהתאם לקהל – במגזר העסקי או הציבורי – צמרת מתאימה את התכנים ומשתפת באתגרים בדרכה מתולדה של קונספט ועד השקה ומכירות, תוך דגש מיוחד על אופן קבלת החלטות שמנהיגים צריכים לקבל לאורך הדרך, תוך התבוננות עמוקה על המארג הארגוני בו הם פועלים. נקודות ונושאים אפשריים בהרצאה המותאמים לקהל היעד: מה בעצם מוביל אשה ישראלית לנסוע לכפרים נידחים באפריקה כדי לעסוק בתחום הכי גברי ואינטימי שיש? "מנהיגות ערכית- אתיקה בעסקים" - על דילמות והתנגשויות בין ערכים רצויים ברמה התיאורטית לבין מה שקורה בפועל במציאות דינמית משתנה. מנהיגות בתנאים חוסר וודאות . "אתגרים מגדריים בעולם העסקי" -  האם האמונה החזקה ב דרך ובעשייה , התרומה של המוצר לעולם טוב יותר והפוטנציאל העסקי הברור מספיקים? כיצד מצליחה צמרת לצלוח את כל המגבלות המגדריות בנוסף למכשולים הידועים מראש שמצפים לה? התעוזה להגיע לדרגות הבכירות ביותר במדינות אפריקה ולשכנע אותם באוטנטיות המוצר ובתרומתו הגדולה לחברה.
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים