מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
יזמות ופיתוח אישי בעולם החדש

יזמות ופיתוח אישי בעולם החדש

העולם משתנה. הדור החדש של העובדים והמנהלים כבר כאן. זהו דור שרוצה לעבוד בחברות הכי מתקדמות ולהרוויח היטב - אבל גם רוצה לשנות את העולם. זהו דור שרוצה לעשות הכל ולטעום מהכל - אבל לא רוצה לוותר על שום דבר. האם יש דרך ליהנות מכל העולמות? האם עולם העבודה העתידי מאפשר הזדמנויות חדשות שלא היו קיימות עד כה? והאם אנחנו יכולים לפתח את הקריירה האישית שלנו תוך כדי שאנחנו משנים את העולם? התשובה המפתיעה של שגיא שחר כבר מציתה את דמיונם של אלפי אנשים בארץ ובעולם, ויוצרת שינוי מציאות של ממש – בשטח. 
 
הנושאים המרכזיים שיש בהרצאה:
 
-  פיתוח אישי ויזמות בעידן החדש - שם המשחק בעולם העבודה המודרני הוא פיתוח מתמיד. היכולת של כל אחד ואחת מאיתנו ללמוד ולשפר את היכולות שלנו באופן מתמיד ותוך כדי תנועה. אז איך אפשר ליצור מסגרת פעילות ששומרת על פיתוח מתמיד? איך אפשר ליצור מגוון רחב יותר של התנסויות ואתגרים שיאפשרו לנו להיחשף ולהכיר עולמות תוכן חדשים? ואיך יזמות יכולה להפוך לכלי ממעלה ראשונה בדרך שלנו להתפתח?
 
-  פיתוח קריירה, ניהול ומנהיגות - "הקריירה שלנו היא סטארט-אפ, ואנחנו המייסדים והמנכ"לים של הסטארט-אפ שלנו" (ריד הופמן, מייסד לינקדאין). בתוך המסע שנקרא "קריירה" אנחנו שואפים לממש את מלוא הפוטנציאל האישי שלנו ולהביא לידי ביטוי את מלוא יכולות הניהול והמנהיגות שלנו. יש דרכים חדשות לחלוטין היום לפתח את כישורי הניהול והמנהיגות שלנו בעבודה ומחוצה לה - פיתוח "קריירה חברתית" לצד הקריירה העסקית היא אחת המובילות שבהן.
 
-  דור ה"גם וגם" - רבות דובר על בני דור המילניום, הלוא הם דור ה Y. אבל אחד המאפיינים המרכזיים שטרם זכו להכרה רחבה הוא מאפיין ה"גם וגם". הרצון של בני דור המילניום לעשות כמה דברים במקביל - כדרך חיים. הצורך של בני דור המילניום לבחור בין אפשרויות אפשרויות בלתי מוגבלות יצר למעשה דור חדש של עובדים ומנהלים שלא רוצים לבחור - אלא רוצים לשלב כמה דברים במקביל לעבודתם. אז איך אפשר לייצר לעובדים ומנהלים בארגון מסגרת שבה יוכלו לעשות גם וגם?
 
-  עולם העבודה העתידי - עולם העבודה העתידי כבר כאן. עולם חדש המתאפיין בשבירת מסגרות העבודה הישנות ופיתוח של גישות עבודה חדשניות - החל מעבודה מהבית ועד עבודה על פרויקטים שאינם בתחום הליבה של העובדים כדי לעודד חדשנות. במסגרת פיתוחי עולם העבודה העתידי אנחנו רואים קבוצה הולכת וגדלה של עובדים ומנהלים שמחברים בין מסגרות פעילות שונות המייצגות את השאיפות והרצונות שלהם בדרכים חדשניות ופורצות דרך - אחת מהן היא פיתוח "קריירה חברתית" לצד הקריירה העסקית.
 
-  אימפקט ומשמעות - אחד ממנועי ההגשמה והסיפוק של עובדים ומנהלים בעידן העבודה החדש הוא היכולת להשפיע. היכולת לייצר אימפקט ולחולל שינוי - בין אם במקום העבודה שלנו ובין אם במסגרות אחרות. אנשים רוצים להרגיש שהם לוקחים חלק במשהו גדול מהם ושיש להם את היכולת לשנות את העולם. האם אפשר לשנות את העולם תוך כדי פיתוח הקריירה האישית שלנו? התשובה המוחצת היא - כן.
 
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים