מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
טכנולוגיה ואינטרנט

טכנולוגיה ואינטרנט

נושאים להרצאות :

כלי עבודה

פייסבוק והעסק שלך: ההזדמנות והסכנה. המוניטין שלך עבר דירה: הוא עכשיו בידי העובדים, הלקוחות והשותפים שלך - שמסתובבים ומתבטאים חופשי ברשת. איך גורמים לכל אלה לקדם את העסק שלך - ואיך מונעים נזקים תדמיתיים ועסקיים בגלל טוקבק אלמוני או הערה ברשת חברתית.

נגר, טבח וסנדלר הלכו לעשות כסף באינטרנט - מדריך אישי. גם אתם יכולים להרוויח מהרשת על ידי קידום עצמי. כיצד יכול כל אחד לקדם את עצמו ואת העסק שלו ברשת תוך השקעה מינימאלית של כסף? איך כותבים ומתקשרים נכון ברשת, איך משיגים הכרה ציבורית ומעמד של מומחה בתחומך, ואיך הופכים את זה למכירות.

העשרה

אומת היוטיוב: למה לעזאזל הם רוקדים ברחוב? דור שלם מפתח עכשיו תרבות חדשה ומנהגים חוצי גבולות בזכות דרכי התקשורת החדשות. מסע מרתק ומצחיק עד דמעות בעקבות האנשים שיעשו הכול בשביל סרטון אחד טוב.

מדיה ואינטרנט העולם הישן נגד העולם החדש: מי ינצח - סי.אן.אן או יוטיוב? המאבקים המדממים בין ארגוני המדיה הותיקים (עיתונים ורשתות טלוויזיה) והחדשים (גוגל, אמזון וכו') שמעצבים את החיים של כולנו.


לגנוב זה רע או טוב? כולנו (כמעט) לקחנו בלי רשות באינטרנט: תוכנה, מוסיקה, סרט, משחק או מסמך. קרבות זכויות היוצרים מסעירים את העולם – אבל לא מעט יוצרים דווקא מעדיפים שיגנבו מהם. האם זו בכלל גניבה, האם אפשר להיתפס ומתי הציבור כולו מרוויח?
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
עדכונים וחדשות
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
יגאל מוסקו כתב מאגזין חדשות שישי בערוץ 2 מיוצג בלעדית
הרצאות מרתקות על עיתונות חוקרת, דוקומנטרית ומקורית מניסיון של למעלה מ 20 שנה של כתבות מובילות שזכו להדים רבים בתקשורת.
לעמוד המרצה
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אליס מילר נבחרה להדליק משואה
פורצת הדרך לכניסתן של נשים לקורסי הטיס ומרצה מרתקת נבחרה להדליק משואה בטקס יום העצמאות ה 67 .
לעמוד המרצה
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים